Zabieg Body Trening QUATTRO. Twój sekret super formy

0
418

Lato to czas, kiedy pragniesz prezentować się w najlepszej formie, a Twoja sylwetka ma szansę stać się Twoją dumą. Jeżeli osiągnąłeś/aś swój cel czy to dzięki latem zbudowanej formie, czy nadal pracujesz nad wymarzoną sylwetką, ale chciałbyś/chciałabyś ją utrzymać na dłuższy okres lub do kolejnego sezonu, to mamy dla Ciebie rewelacyjne rozwiązanie – Body Trening QUATTRO! To prawdziwy hit w dziedzinie nieinwazyjnego modelowania sylwetki i budowy mięśni!

 

 

 

Niewiele jest czasu na regularne wizyty w siłowni? Nie przepadasz za kolejkami do maszyn ani nie lubisz spojrzeń innych na sali treningowej? Wybierając Body Trening QUATTRO, masz pewność, że wyrzeźbisz swoją sylwetkę bez stresu i bez opuszczania domu!

Czy wyobrażasz sobie możliwość jednoczesnego spalania tkanki tłuszczowej i budowania mięśni w jednym? Teraz to możliwe, dzięki rewolucyjnemu zabiegowi Body Treningu QUATTRO! Ten unikalny zabieg wykorzystuje technologię elektrostymulacji, która pozwala osiągnąć spektakularne efekty w krótkim czasie.

Jak działa elektrostymulacja?

Elektrostymulacja to forma stymulacji mięśni za pomocą impulsów elektrycznych. Urządzenie Body Treningu QUATTRO generuje te impulsy, które docierają do głębokich warstw mięśni, powodując intensywne skurcze. W wyniku tego procesu, mięśnie rosną i się wzmacniają, podobnie jak podczas intensywnego treningu.

Bez wysiłku, bez bólu, a z efektami!

Elektrostymulacja to skuteczny sposób na redukcję tkanki tłuszczowej, modelowanie sylwetki oraz wzmocnienie mięśni. Dzięki Body Treningowi QUATTRO możesz osiągnąć rewelacyjne efekty w zaledwie kilku 30-minutowych sesjach. W ciągu jednej sesji wykonywanych 2 razy w tygodniu, Twoje mięśnie zostaną pobudzone do 40 000
intensywnych skurczów! A to nie wszystko – podczas zabiegu tkanka tłuszczowa jest spalana, a skóra ujędrniona dzięki zwiększonemu przepływowi krwi w tkankach.

Body Trening QUATTRO – Twój plan na letnią sylwetkę

Seria zabiegów Body Treningu QUATTRO obejmuje 10 sesji na jedną partię ciała, wykonywanych 2 razy w tygodniu. To całkowicie bezpieczna i nieinwazyjna metoda, która pozwoli Ci osiągnąć wymarzone efekty bez konieczności spędzania godzin na siłowni.

Oszczędzaj czas i energię!

Wybierając Body Trening QUATTRO, wybierasz 4 głowice pracujące jednocześnie, by pobudzić Twoje mięśnie do intensywnej pracy. W trakcie jednej sesji możemy skupić się na dwóch partiach ciała jednocześnie. To skraca czas i energię potrzebną na osiągnięcie wymarzonej sylwetki!

Efekty elektrostymulacji:

  • Redukcja tkanki tłuszczowej
  • Modelowanie sylwetki
  • Wzmocnienie i budowa mięśni
  • Ujędrnienie skóry w okolicach brzucha, ud i ramion
  • Wysmuklenie talii, wzmocnienie mięśni brzucha po ciąży
  • Uniesienie pośladków – efekt „brazylijskich pośladków”

Przed przystąpieniem do zabiegu zawsze wykonujemy konsultację, aby upewnić się, że zabieg jest bezpieczny dla Ciebie.

Zadbaj o swój wygląd, ciesz się piękną sylwetką. Wybierz Body Trening QUATTRO –
twój partner w osiągnięciu idealnej sylwetki bez wyrzeczeń i stresu!

Zapraszamy na zabiegi!

Klinika Młodości Blanka Pawłowska
Ul. Cybernetyki 4a lok. U3
02-677 Warszawa
Tel. 530-787-432

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Prosimy wpisz swój komentarz!
Prosimy podaj swoje imię tutaj.