Wstrząsną rynkiem ładowarek? Tronsmart debiutuje w Polsce

0
668

Szeroka oferta, świetny stosunek ceny do jakości i kompatybilność z urządzeniami Apple – ładowarki, kable, głośniki i powerbanki Tronsmart wkrótce trafią w ręce polskich użytkowników. Marka zalicza nad Wisłą swój europejski debiut.

 

Marka Tronsmart powstała w 2013 roku w Shenzhen w południowo-wschodnich Chinach i zasłynęła wprowadzeniem na rynek wysokiej jakości akcesoriów do urządzeń mobilnych. Teraz za sprawą firmy JBTS będą mogli je sprawdzić także europejscy użytkownicy – na początek z Polski. – Zależało nam na dostarczeniu klientom produktów charakteryzujących się wysoką jakością, bezpieczeństwem użytkowania i niezawodnością. Tronsmart ze swoimi innowacyjnymi akcesoriami w atrakcyjnych cenach doskonale pasował do naszych założeń – mówi Jakub Tomasiczek, dyrektor generalny firmy JBTS, oficjalnego dystrybutora w Polsce marki Tronsmart. Produkty Tronsmart głównie za pośrednictwem aukcji internetowych trafiają do ponad 60 krajów świata m.in. w Ameryce Północnej, Azji czy na Bliskim Wschodzie. Ich wysokiej popularności dowodzi fakt, że Tronsmart znalazł się wśród 20 najważniejszych marek Festiwalu Zakupów AliExpress w 2015 r. Akcesoria debiutującej w Europie marki doceniono m.in. na prestiżowych technologicznych targach MWC w Barcelonie i CES w Las Vegas.

Jakość i technologia

Chińska firma może poszczycić się niezwykle szeroką ofertą akcesoriów, które wyróżniają się współpracą z urządzeniami najważniejszych czołowych producentów. Na co warto zwrócić uwagę, to m.in. pełna, potwierdzona certyfikatami kompatybilność ze sprzętem Apple. Co wchodzi w skład oferty produktowej Tronsmart?

  • Powerbanki
  • Ładowarki sieciowe
  • Ładowarki samochodowe
  • Głośniki i słuchawki bezprzewodowe

Na korzyść marki pracuje także konsekwentne stawianie na zaawansowane technologicznie rozwiązania oraz jakość, której brakuje anonimowym producentom z Kraju Środka. Znakiem rozpoznawczym produktów Tronsmart jest technologia Qualcomm Quick Charge 3.0/2.0, która pozwala na szybsze ładowanie urządzeń, w tym na ładowanie prądem natężeniu 3A.

– To szczególnie ważna informacja dla użytkowników smartfonów, którzy zyskają możliwość naładowania urządzenia w czasie o 40% krótszym niż standardową ładowarką i przy zachowaniu maksimum bezpieczeństwa – dodaje Jakub Tomasiczek z JBTS.

To zasługa zastosowania technologii VOLT IQ., która sprawia, że ładowarka sama dobiera maksymalne napięcie dla danego urządzenia, by uczynić ładowanie maksymalnie sprawnym. Równie solidnie prezentują się inne akcesoria Tronsmart – wysokiej jakości, wytrzymały plastik, trwałość okablowania, wykorzystanie pozłacanych końcówek, gwarantujących nieprzerwany transfer i ładowanie, wyjątkowo niska awaryjność produktów.

Powtórzą sukces Xiaoyi?

Marka Tronsmart debiutuje na polskim rynku za sprawą wrocławskiej firmy JBTS, która jest jej jedynym oficjalnym dystrybutorem na terenie naszego kraju. To nie pierwszy przypadek, gdy spółka przyczynia się do wprowadzanie do sprzedaży cenionej chińskiej marki technologicznej. Wcześniej z powodzeniem wprowadziła na rynek zaawansowane kamerki Xiaoyi, produkowane przez spółkę należącą do giganta Xiaomi. Biorąc pod uwagę pozytywne recenzje użytkowników Tronsmart zagranicą, można założyć, że wprowadzenie jej na polski rynek będzie kolejny strzałem w dziesiątkę wrocławskiej firmy.

 

JBTS to wywodząca się z Wrocławia firma zajmująca się sprowadzaniem i dystrybucją na terenie Polski zaawansowanego technologicznie sprzętu elektronicznego. Stworzone przez Jakuba Tomasiczka i Bartłomieja Sawczyna przedsiębiorstwo specjalizuje się w we współpracy biznesowej z czołowymi azjatyckimi producentami innowacyjnej elektroniki użytkowej. JBTS zasłynęło m.in. wprowadzeniem na polski rynek serii wysokiej klasy kamer przenośnych Xiaoyi, marki należącej do Xiaomi, dla której stworzono własną sieć dystrybucji. Obecnie za sprawą JBTS w Polsce debiutują akcesoria innej azjatyckiej marki, firmy Tronsmart, która w ten sposób rozpoczyna swoją ekspansję w Europie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Prosimy wpisz swój komentarz!
Prosimy podaj swoje imię tutaj.