Euforma & Architekci. Premiery w showroomie

0
688

Euforma od początku swojego istnienia stawia na współpracę z architektami. W showroomach pracują doświadczeni eksperci, którzy pomagają przy realizacji najtrudniejszych projektów, jak również podpowiadają rozwiązania od najlepszych polskich producentów. Dzięki takiej współpracy udało się zrealizować wiele projektów prywatnych i komercyjnych. Warto również pamiętać, że salony Euforma w Warszawie i w Bydgoszczy to także miejsca spotkań. Już na początku czerwca, właśnie w Bydgoszczy, swoje nowości zaprezentują architektom marki: Aquaform Lighting i Swarzędz Home.

 

 

Powierzchnia obu showroomów – w Bydgoszczy i w Warszawie jest duża. Dzięki temu, możliwe jest pokazanie szerokiej oferty produktowej. Architekci oraz klienci mogą wybierać z pełnej oferty mebli, oświetlenia i dodatków od wiodących polskich producentów. Tak duża, otwarta przestrzeń poza tym, że ułatwia ekspozycję produktów to również daję możliwość organizowania spotkań. Pojawienie się kolejnych nowości w ofercie Euformy to idealny impuls do zorganizowania takiego wydarzenia. W czerwcu swoje premierowe kolekcje zaprezentują dwie, polskie marki: Aquaform Lighting oraz Swarzędz Home.

Wprowadzenie marki Aquaform Lighting do Euformy to przede wszystkim istotne uzupełnienie oferty oświetleniowej. Jest to wiodący polski producent oświetlenia, który funkcjonuje na rynku od ponad dwudziestu lat. Produkuje nowoczesne oświetlenie architektoniczne, jak również lampy dekoracyjne. Zaawansowanie technologiczne fabryki, własna lakiernia, współpraca z projektantami, doświadczenie zdobyte na wielu realizacjach, pozwalają na różnorodne wykończenie elementów lamp zgodnie z potrzebami płynącymi z rynku. W Bydgoszczy marka Aquaform Lighting zaprezentuje m.in. najnowszą kolekcję MODERN GLASS, której klosze powstają z ręcznie produkowanego szkła. Linia, która powstała we współpracy z Czeskim biurem projektowym DECHEM, pozwala nam spojrzeć na oświetlenie z nieco innej perspektywy.

– Na początku obserwowaliśmy grę światła na szkle. Okazało się, że najciekawsze efekty można uzyskać przy użyciu prostych form tuby czy stożka. Szkło o odpowiedniej grubości pozwala światłu delikatnie opływać powierzchnię oprawy – mówi o projekcie Jakub Jand’ourek, jeden z projektantów.

Drugą gwiazdą wieczoru będzie Swarzędz Home. Tradycja marki sięga początków XX wieku, ale Swarzędz Home myśli o przyszłości i jest otwarty na nowe pomysły oraz trendy. Tworzy meble o ponadczasowym pięknie i najwyższej jakości. Inspiracją są tradycyjne i naturalne materiały – drewno, skóra, kamień – które wymagają kunsztu i starannej, ręcznej obróbki. Potwierdzeniem tego jest najnowsza kolekcja Skey, zaprojektowana przez Jacka Mikołajczaka. Projekt Skey to efekt połączenia tradycyjnych technik produkcyjnych i doskonałych, naturalnych materiałów z innowacyjną, minimalistyczną formą i funkcjonalnością. Dzięki temu powstały unikatowe meble o poduszkach i siedziskach w kształcie ravioli, na trapezowo ściętych, drewnianych nogach. W skład kolekcji wchodzi taboret, hoker, regał, łóżko, wieszak oraz sofa.

Te i wiele innych nowości będzie można zobaczyć już 7/06/2017 o godzinie 18.00 w showroomie Euforma w Bydgoszczy (ul. Kościuszki 27, wejście od ul. Chocimskiej).

Euforma to miejsce, które zostało stworzone również z myślą o architektach. Firma ma na swoim koncie liczne projekty zrealizowanych wspólnie z architektami. Kilka z nich to realizacje z wykorzystaniem indywidualnych projektów.

O kolejnych wydarzeniach organizowanych w salonach w Euforma będzie informować na swoim profilu Facebook: https://www.facebook.com/euformasalon/

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Prosimy wpisz swój komentarz!
Prosimy podaj swoje imię tutaj.