Fire Never Dies – pracuj, kiedy chcesz

0
882

Szukasz dodatkowego zajęcia? Marzy ci się możliwość zyskania innego źródła dochodu, a przy tym wszystkim zależy ci na bezpieczeństwie? Jeśli tak, koniecznie wypróbuj aplikację Fire Never Dies!

 

 

Ogólnoświatowy kryzys związany z koronawirusem przybiera na sile. Skutki finansowe pandemii odczuwa obecnie wiele rodzin. Nic dziwnego zatem, że coraz więcej osób chciałoby wyjść z potrzasku finansowego, do jakiego doprowadziły ich m.in. redukcja etatów w firmie, obniżenie pensji i rosnące w zawrotnym tempie opłaty czy ceny… Formą ratunku w takiej sytuacji wydaje się znalezienie dodatkowego źródła dochodu, który zapewni nam zastrzyk gotówki i chwilę oddechu od problemów finansowych. W obecnej rzeczywistości, gdy wiele sklepów, czy usługodawców zawiesza swoją działalność, może się to okazać trudne do wykonania. Chyba, że poszukamy sobie zajęcia, na które mimo piętrzących się trudności, zawsze znajdzie się popyt. Jeśli dodatkowo założymy sobie, że zajęcie, którego chcemy się podjąć nie będzie wymagać funkcjonowania w sztywnych ramach czasowych, a jednocześnie zapewni nam bezpieczeństwo, to warto wziąć pod uwagę możliwości, jakie daje nam aplikacja Fire Never Dies. Czym wyróżnia się na tle innych?

Aplikacja Fire Never Dies powstała w polskiej firmie The8 i zachwyca udanym połączeniem możliwości zarobkowania z niesieniem pomocy innym. W ramach tej wyjątkowej aplikacji spotykają się trzy grupy użytkowników. Fire Never Dies tworzy dla nich platformę umożliwiającą realizację usług z zakresu pielęgnacji szczególnych obszarów – miejsc pochówku. Warto w tym miejscu przyjrzeć się bliżej działaniu aplikacji po to, by przekonać się o jej szczególnym charakterze. Pierwszą grupę jej użytkowników stanowią usługodawcy. Są to osoby, które z różnych względów, np. dzielącej odległości czy kwarantanny, nie mogą osobiście odwiedzić grobów swych bliskich czy przyjaciół i którym zależy na tym, by te miejsca były zadbane. Zlecone przez nich prace wykonują freelancerzy – osoby, które mają czas, a przede wszystkim chęci, by nieść pomoc innym. Z kolei niezbędne przedmioty: znicze i kwiaty kupują w zarejestrowanych w aplikacji sklepach, które stanowią trzecią grupę użytkowników.

Aby rozpocząć funkcjonowanie jako freelancer, wystarczy pobrać aplikację Fire Never Dies i zainstalować ja na smartfonie (obsługiwanym zarówno przez Android jak i IOS). Potem możemy już podjąć się wykonania zlecenia w określonej okolicy. Może to być nekropolia znajdująca się najbliżej naszego domu lub kilka cmentarzy położonych w naszym mieście – decyzja należy do nas. Udzielając odpowiedzi na ofertę musimy jednak liczyć się z tym, że będziemy mieć konkurencję – innych freelancerów, którzy podobnie jak my, zgłoszą chęć uporządkowania grobu wskazanego przez zleceniodawcę. Wówczas ten ostatni podejmuje decyzję i wskazuje wykonawcę zadania, biorąc pod uwagę np. oceny wystawione za naszą pracę przez poprzednich zleceniodawców.

Taki system weryfikacji jest korzystny dla obu stron – zarówno dla freelancerów, jak i usługodawcow, którym zależy przecież na kontakcie z rzetelną, wiarygodną osobą. Jeśli zatem wybór padnie na nas, mamy ściśle określony czas na jego realizację (przeważnie do dwóch tygodni). Pamiętajmy jednak, że wykonanie powierzonego nam zadania musi zostać właściwie udokumentowane. W tym celu musimy nadesłać przynajmniej 3 dobrej jakości fotografie nagrobka. Na ich podstawie administrator Fire Never Dies ocenia, czy zadanie zostało wykonane zgodnie z wolą klienta, a po akceptacji, najpóźniej 2-3 dni, na nasze konto wpływa rozliczenie.

Największą zaletą generowania nowych dochodów za pośrednictwem aplikacji Firmy The8 jest jednak elastyczne podejście do zleceń, co oznacza, że to my decydujemy o tym, które zlecenie przyjąć i kiedy je wykonać: wczesnym rankiem, czy popołudniem, w drodze do sklepu czy może w czasie, gdy dzieci mają lekcje on-line. Inną, trudną do przecenienia zaletą zarobkowania dzięki Fire Never Dies jest bezpieczeństwo. Dzięki aplikacji nie kontaktujemy się przecież z innymi ludźmi, także miejsce wykonywania prac – cmentarz – raczej nie jest zatłoczone i bez trudu zachowamy tu niezbędny w dzisiejszych czasach dystans.

Bezpieczeństwo Fire Never Dies ma również inny wymiar – finansowy. Przyjmując i wykonując bowiem zlecenie, możemy mieć pewność, że usługa zostanie rozliczona – oczywiście pod warunkiem, że towarzyszyć będzie temu należyta staranność, co łatwo udowodnimy przesyłając administratorowi fotografie grobu po naszej wizycie.
Wszystkie te zalety sprawiają, że dzięki Fire Never Dies zyskujemy cenne, a przede wszystkim bezpieczne narzędzie, za pomocą którego możemy pomnożyć swoje dochody i zyskać coś bezcennego w dzisiejszych czasach – stabilizację finansową. A to wszystko przy jednoczesnej świadomości, że nasza praca na prawdę ma znaczenie dla tych, którzy ją zlecają…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Prosimy wpisz swój komentarz!
Prosimy podaj swoje imię tutaj.