Pierścionki zaręczynowe – jak poprosić ją o rękę, żeby powiedziała „tak”?

0
183

Oświadczyny to jedna z najpiękniejszych chwil dla kobiety i mężczyzny, a także niezwykle ważna deklaracja. Kochasz ją, chcesz spędzić z nią resztę życia, w związku z czym zaręczyny będą dla Was naturalnym etapem w Waszej relacji. Marzysz o tym, żeby zadać jej to jedno, najważniejsze pytanie w najlepszym stylu i oczywiście usłyszeć to najważniejsze “tak”? Pierścionki zaręczynowe polecają się do tego zadania! O czym pamiętać, wybierając ten idealny? Nie możesz pominąć pewnych kwestii. Jakich?

Idealne pierścionki zaręczynowe, czyli jakie?

Pierścionek zaręczynowy musi przede wszystkim trafić w kobiecy gust. Nie będzie to proste, ponieważ od ogromnego wyboru dostępnej na rynku biżuterii można dostać zawrotów głowy! Białe lub żółte złoto, różne jego próby, z diamentem, a może bez?

Pierścionki zaręczynowe wykonuje się najczęściej z 14-karatowego złota, a jego odcień zależy tylko od upodobań Twojej przyszłej narzeczonej. Pamiętaj o wyborze odpowiedniego rozmiaru. Jeśli nie masz pewności, jaki będzie pasował na palec Twojej wybranki, lepiej jest kupić nieco większy. Mniejszym kłopotem będzie jego późniejsze zwężenie.

Szmaragdy czy diamenty?

Ta kwestia jest akurat najprostsza – oczywiście, że idealny pierścionek zaręczynowy to ten z diamentem! To nie tylko najpiękniejszy element każdego pierścionka, to też Twoja deklaracja. Brylant, czyli oszlifowany diament, to jeden z piękniejszych i cenniejszych kamieni symbolizujących trwałość i siłę związku. Wybór tego rozwiązania będzie najbezpieczniejszy – nie ma bowiem kobiety, która nie lubi tego rodzaju błyskotek. Zdobiący palec brylant nie musi być duży – drobny kamień będzie robił równie świetne wrażenie i przyciągnie każdy wzrok. Możesz wybrać również inne oczko pierścionka. Szmaragdy, rubiny i szafiry będą słusznym wyborem, jeśli kobieta preferuje nieco odważniejszą biżuterię z kolorami. Niezależnie od Twojego wyboru, każdy kamień będzie pięknym wykończeniem, zdobiącym zaręczynowy pierścionek.

Kreatywność na pierwszym miejscu

Zaskocz swoją wybrankę! Nie musisz wybierać spośród gotowych pierścionków dostępnych na rynku. Najlepsze zakłady jubilerskie potrafią wykonać pierścionki zaręczynowe o każdym wzorze. W ramy pięknej biżuterii jubiler zamknie Twoją pomysłowość i kreatywność. Nie martw się – można dostosować swój pomysł do swoich zasobów finansowych. Nie liczy się bowiem, ile pieniędzy przeznaczysz na zakup pierścionka – Twoja przyszła narzeczona na pewno będzie nim zachwycona. Miłości i zobowiązania nie da się przecież wycenić.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Prosimy wpisz swój komentarz!
Prosimy podaj swoje imię tutaj.