2500 tulipanów dla Krakowianek. Finał akcji Dawida Łasuta

0
2715

Słoneczna pogoda, samo centrum miasta i tłumy uśmiechniętych Pań. Tak wyglądał finał akcji „2500 tulipanów dla Krakowianek”, która odbyła się już po raz czwarty na Rondzie Mogilskim. 

 

– Idea tego wiosennego, pozytywnego i radosnego happeningu to po prostu chęć zrobienia czegoś szalonego, pozytywnego i niecodziennego. Wydarzenie staje się powoli krakowską tradycją – każdego roku coraz więcej Pań przybywa na rondo w tym dniu specjalnie po to, by zostać obdarowaną kwiatem. Walczę z komunistycznym i czasami negatywnym odbiorem tego święta oraz stereotypem, iż „za darmo” umarło. To miły gest płynący prosto z serca, który w świecie komercji i wszechobecnej sprzedaży dla wielu Pań jest miłym zaskoczeniem. Chciałem serdecznie podziękować moim Przyjaciołom Michałowi Buczyńskiemu, Joannie Dragon oraz Piotrowi Wernerowi za wsparcie i pomoc w trakcie trwania akcji – mówi organizator Dawid Łasut.

Każda Pani otrzymała również pakiet voucherów zniżkowych od najbardziej prestiżowych krakowskich oraz ogólnopolskich marek. Wśród partnerów wydarzenia znaleźli się 3G Dentist, Alina Roszczyńska – kancelaria ubezpieczeniowa, Podróże Życia, New Men Style, The Secret Soap Store, Leśne Spa, winiarnia Klimaty Południa, obuwie VILERO.pl, Zdrowe Smaki – catering dietetyczny, Kumazu, Happy-Time.pl, Węc-Twój Jubiler, restauracja Vistula Port, pracownia cukiernicza Torty z Pomysłem, studio treningu EMS Body UP, drukarnia GOMEO.

Powtórka happeningu już za rok! A więcej informacji o tym i kolejnych projektach społecznika znajdziecie na jego stronie https://www.facebook.com/dawidlasut/.

fot. Piotr Werner

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Prosimy wpisz swój komentarz!
Prosimy podaj swoje imię tutaj.