Łatwe i efektywne sprzątanie z bezprzewodowym odkurzaczem HF 522NPW 011

0
110

Kiedyś sprzątanie mieszkania i odkurzanie to były czynności, które najczęściej wykonywała kobieta. Jednak świat zmienia się, a wraz z nim zmieniają się role społeczne. Dziś nikogo nie dziwi pomagający kobiecie w domowych obowiązkach mężczyzna. Dodatkowo sprzątanie, dzięki nowym technologiom i sprzętom, stało się zdecydowanie prostszą i mniej wymagającą czynnością. Każdy z łatwością może obsługiwać zmywarkę, kuchenkę, czy pralkę. A co z odkurzaniem? Czy czynność ta może stać się naszą ulubioną? Na rynku dostępne są odkurzacze, które znacznie podnoszą komfort użytkowania oraz wpływają na jakość pracy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów firma Hoover wprowadziła na rynek wydajny, funkcjonalny i bezprzewodowy odkurzacz H-FREE 500 model HF 522NPW 011, dzięki niemu sprzątanie staje się zdecydowanie prostsze!

 

Bezprzewodowy odkurzacz pionowy – strzał w 10!

Kiedyś, na samą myśl o odkurzaniu znajdowałem milion powodów, aby tego nie robić. Bo, aby odkurzyć, musiałem wyjąć odkurzacz z szafy, złożyć go i podłączyć do prądu. Te całe przygotowania trwały tak długo, jak sam etap odkurzania. Od kiedy zdecydowałem się na zakup pionowego bezprzewodowego odkurzacza HF 522NPW 011 – uwielbiam odkurzać! Lekki, poręczny i pionowy odkurzacz pozwala mi swobodnie manewrować, a przy tym dodatkowo nie męczyć się i nie obciążać ręki. Waży tylko 1,5 kilograma. co w znacznym stopniu ułatwia sprzątanie i przekłada się na wysoki komfort obsługi. Tak lekka konstrukcja pozwala łatwiej wysprzątać wysokie półki, sufity czy trudno dostępne miejsca. Dzięki kompaktowym rozmiarom zawsze mogę go mieć pod ręką i w kilka minut zmienić go z pionowego w ręczny. Okruszki na blacie, rozsypana mąka na ziemi, sierść psa na kanapie, to żaden problem. Wygodny w użyciu odkurzacz ręczny, pozwala na łatwe sprzątanie niewielkich powierzchni czy trudno dostępnych zakamarków, a także sprawdzi się w utrzymaniu czystości wnętrza samochodu.

 

Zawartość odkurzacza

W zestawie znajduje się szeroki wachlarz akcesoriów, które znacznie ułatwią sprzątanie nie tylko podłóg, ale także całego mieszkania. H- FREE 500 model HF 522NPW 011 wyposażony jest w długą rurę, szczotkę do dywanów, ssawkę 2 w 1 do zbierania i czyszczenia mebli, zintegrowaną ssawkę szczelinową do punktowego sprzątania, a także mini turboszczotkę, która pomaga w usunięciu sierści zwierząt. W szczotce podłogowej odkurzacza zamontowane zostały lampki LED, pozwalają one skuteczniej zebrać zanieczyszczenia, także z ciemnych, mniej widocznych i dostępnych miejsc np. z przestrzeni pod meblami. Model został skonstruowany tak, aby wsunąć się pod stoły i sofy wysokie na 8,5 cm.

Kompaktowe wymiary

Jedną z największych zalet tego modelu są jego kompaktowe rozmiary, które ułatwiają zarówno użytkowanie, jak i jego przechowywanie. Odkurzacz bardzo łatwo się składa wystarczy odpiąć górną cześć i wsunąć w prowadnicę. Po złożeniu ma niewielkie rozmiary – tylko 69 centymetrów. Z pewnością docenią to wszyscy a w szczególności posiadacze małych mieszkań, ponieważ kiedy będziesz chciał go schować zmieści się on nawet w niewielkiej szafce.

Brak worka – sama zaleta

Odkurzacz ma system bezworkowy, więc wszystkie nieczystości zbierają się w specjalnym pojemniku. Dzięki Systemowi One Touch w bardzo prosty sposób można opróżnić pojemnik, bez kontaktu z zanieczyszczeniami, a w razie konieczności można go także umyć pod bieżącą wodą. Dużej pojemności zbiornik na zanieczyszczenia, aż 0.9 litra, zmniejsza częstotliwość kontaktu użytkownika z kurzem i alergenami i wystarcza na kilka cykli odkurzania.

Wydajność i ładowanie – efekt WOW!

Odkurzacz H-FREE 500 model HF 522NPW 011 wyposażony jest w bezszczotkowy silnik H-LAB, który zapewnia stałą moc z bardzo dużą siłą ssania, dzięki czemu odkurzacz jest w stanie zebrać cały drobny kurz, większe śmieci, włosy i sierść zwierząt. Połączenie skutecznego silnika, przepływów powietrza oraz szczotek gwarantuje doskonałe efekty sprzątania, jak również zwinność i komfort użytkowania dzięki bezprzewodowemu rozwiązaniu.

Czas pracy odkurzacza bezprzewodowego to jedna z kluczowych kwestii, szczególnie dla osób posiadających mieszkanie o większej powierzchni. Odkurzacz marki Hoover wyposażony został w baterię litowo – jonową zapewniającą najwyższą wydajność. Korzystając z funkcji trybu automatycznego H–FREE 500, czas pracy odkurzacza wynosi nawet do 40 minut. Poziom naładowania baterii wskazuje czytelna dioda LED. Odkurzacz ma wyjmowany akumulator, dzięki czemu nie potrzebuje ładowania w stacji dokującej, można go zatem ładować w dowolnym miejscu w domu.

Odkurzacz z podłączeniem do Wi–Fi

Hoover H-FREE 500 został wyposażony w funkcję Wi-Fi, dzięki czemu może łączyć się ze smartfonem. Przygotowana przez firmę Hoover aplikacja Hoover Wizard umożliwia monitorowanie akumulatora, stanu i wydajności odkurzacza w dowolnym miejscu, również poza domem. Dodatkowo można dowiedzieć się:

  • ile metrów kwadratowych posprzątałeś, jak długo Ci to zajęło i jakich akcesoriów użyłeś,
  • otrzymać informacje, ile zostało procent naładowania akumulatora,
  • obliczyć ilość spalonych podczas odkurzania kalorii,
  • pobrać porady dotycząc sposobu konserwacji odkurzacza,
  • uzyskać sugestie na temat sposobu korzystania z akcesoriów.

Zresztą zobaczcie sami jaki on jest fantastyczny!

https://www.youtube.com/watch?v=TY8LisHM2uI

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Prosimy wpisz swój komentarz!
Prosimy podaj swoje imię tutaj.