Wokalista Piotr Nowak wydał rodzinny teledysk „Chemiczne Wzory”

0
251

Piotr Nowak zaprezentował kolejny klip z debiutanckiej płyty „83 38”. W piosence „Chemiczne Wzory” wystąpiła gościnnie córka artysty – Anastazja Nowak, zaś w teledysku pojawiła się także jego żona Karolina i młodsza córka Vanessa.

 

 

Klip „Chemiczne Wzory”: https://tinyurl.com/2p9ewvzh

„83 38” to tytuł pierwszego solowego albumu Piotra Nowaka, wokalisty, kompozytora, aranżera i producenta muzycznego, znanego do tej pory ze współpracy z Felicjanem Andrzejczakiem, a przede wszystkim z Robertem Chojnackim, z którym w roku 2016 nagrał album „Piątka” wydany przez Polskie Radio.

W 2021 roku postanowił zapracować na swoje własne konto i nazwisko. Praca się opłaciła. Nagrał bowiem znakomity krążek z charakterną, finezyjną muzyką, znakomicie zaśpiewany, zaaranżowany i wyprodukowany. To doskonała wizytówka muzyczna tego dojrzałego artysty, który zabiera słuchacza w świat pełen prawdziwych emocji i swoich muzycznych fascynacji. Słychać i czuć słuchając go, że jest prawdziwy do bólu, szczery i bezkompromisowy. Śpiewa to, co czuje, w sposób, w jaki czuje, idąc pod prąd wszystkim modom i trendom, poruszając w swoich utworach tematy najbliższe swojemu sercu.

Piękne i mądre teksty, m.in. Staszka Głowacza czy Andrzeja Sikorowskiego stają się nieodłączną częścią muzycznej wędrówki Piotra, który do grona twórców swojego debiutanckiego dzieła zaprosił także: Roberta Chojnackiego, Mietka Jureckiego i Janusza Przemka Kosińskiego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Prosimy wpisz swój komentarz!
Prosimy podaj swoje imię tutaj.