Uroczysta celebracja 2. urodzin magazynu Kultura Mody!

0
302

W miniony poniedziałek, 30 października 2023 roku, wyjątkowa restauracja Floor No 2 z panoramą na serce Warszawy, mieszcząca się w legendarnym Warsaw Marriott Hotel, stała się areną roztańczonych emocji i rozkwitającej mody podczas drugich urodzin magazynu „Kultura Mody”. To wyjątkowe wydarzenie, którego sukces zawdzięczamy założycielce i redaktorce naczelnej, Katarzynie Paskudzie, zgromadziło nie tylko wielu znanych i lubianych gości, ale także czołówkę środowiska artystycznego, biznesowego oraz medycznego – elity warszawskiego życia.

 

 

Na tym wyjątkowym wydarzeniu liczne znane osobistości świętowały razem z Katarzyną Paskudą i zespołem „Kultura Mody”, a były nimi m.in. Anna Korcz, Antek Smykiewicz, Piotr Zelt, Karolina Pilarczyk, duet Thecadess, czyli Piotr Sałata i Radosław Rociński, Martin Fitch, Patrycja Kujawa i wiele innych. Były to niezapomniane urodziny, które na długo pozostaną w pamięci wszystkich obecnych.

Magazyn „Kultura Mody”, zrodzony z pasji i miłości Katarzyny Paskudy do mody oraz otaczającego świata, świętuje swoje drugie urodziny, a uroczystość ta była jednym z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu kulturalnym Warszawy. „Dla mnie to wyjątkowy dzień, pełen radości i celebracji w gronie bliskich, podczas obchodów drugich urodzin naszego magazynu Kultura Mody. Portal ten narodził się z miłości do mody i fascynacji pięknem otaczającego świata. W dzisiejszym, coraz bardziej zabieganym życiu, często umykają nam wyjątkowe momenty i inspiracje. Nasz magazyn ma za zadanie przybliżyć te ciekawe, modowe i designerskie projekty, prezentując je zaintersowanym. Chcemy podkreślić i promować twórczość innych, inspirując naszych czytelników do doceniania piękna, które nas otacza, oraz do odkrywania nowych, fascynujących pomysłów i inspiracji.”- mówi Katarzyna Paskuda, redaktor naczelna portalu KulturaMody.pl.

Wieczór rozpromienił się blaskiem i pięknem, a gwiazdą wieczoru okazał się skromny, lecz niezwykle utalentowany Antek Smykiewicz, który zachwycił obecnych swoim akustycznym występem. Jego wyjątkowy głos wprowadził wszystkich obecnych w błogą aurę i wypełnił wnętrze eleganckiej restauracji.

Ponadto, Nasi Goście mieli okazję rozkoszować swoje podniebienia wyjątkowymi potrawami przygotowanymi starannie przez zespół kucharzy pod przewodnictwem Szefa Kuchni, Inderjita Manoty. Jego kulinarna magia wzbogaciła to wydarzenie, nadając mu niepowtarzalny smak i aromat. Szef Kuchni Inderjit Manota to osoba odpowiedzialna za kreację dań we wszystkich restauracjach w Warsaw Marriott Hotel.

To wyjątkowe wydarzenie odbyło się dzięki współpracy między kulturą, sztuką a biznesem, tj. Warsaw Marriott Hotel, restauracją Floor No 2, Organizacją Opakowań z Odzysku, Rebis S.A., EleverCosmetics i Zapakuj Mnie.

Magazyn „Kultura Mody” to miejsce, w którym moda łączy się z biznesem, tworząc przestrzeń dla artystycznego wyrazu i wyrażenia własnej tożsamości. Katarzyna Paskuda, będąc twórcą tego magazynu, postawiła na promowanie kreatywności i wyjątkowości, a drugie urodziny to doskonała okazja, aby świętować wspólną pasję.

Magazyn „Kultura Mody” nadal podróżuje, inspirując swoich czytelników do odkrywania piękna i stylu w codziennym życiu. Gratulujemy Katarzynie Paskudzie i całemu zespołowi sukcesu oraz życzymy kolejnych lat pełnych pasji, inspiracji i mody!

https://www.kulturamody.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Prosimy wpisz swój komentarz!
Prosimy podaj swoje imię tutaj.