Infinix doceniony licznymi nagrodami na targach CES 2024

0
164

Podczas tegorocznych największych światowych targów elektroniki użytkowej CES 2024 producent smartfonów Infnix otrzymał liczne nagrody za autorskie innowacje technologiczne, m.in. 2023-2024 Global Top Brands’ Most Innovative Mobile Phone Brand Award. Kilkukrotnie nagrodzony został dostępny w Polsce smartfon ZERO 30 5G, otrzymując m.in. renomowane wyróżnienia „A Vlogging Superstar at CES 2024” oraz „Best Vlogging Smartphone at CES 2024”.

 

 

– Innowacyjność leży u podstaw marki Infinix. Nasz zespół ekspertów, dzięki swojej dogłębnej wiedzy i współpracy z najlepszymi instytucjami technologicznymi nieustannie angażuje się w przekraczanie kolejnych granic i rozwój ekscytujących, nowych technologii – mówi Benjamin Jiang, Dyrektor Generalny InfinixTe renomowane nagrody i wyróżnienia potwierdzają nasze niezmienne zaangażowanie w dostarczanie wyjątkowych urządzeń, które trafiają do naszych wymagających i obeznanych z technologią odbiorców.

Nagrody dla Infinix przyznane podczas CES 2024 wskazują na rosnącą pozycję marki. Potwierdzeniem tego są również wyniki sprzedażowe firmy – w trzecim kwartale 2023 r. znalazła się wśród dziesięciu największych globalnych producentów smartfonów pod względem liczby dostarczanych na światowy rynek urządzeń (żródło: kwartalny raport IDC Worldwide Quarterly Mobile Phone Tracker 3Q 2023*). W Polsce producent jest obecny od września 2022 r. i tylko w 2023 r. dostarczył na polski rynek 150 tys. smartfonów.

Infinix najbardziej innowacyjną marką

Podczas CES 2024 marka otrzymała nagrodę 2023-2024 Global Top Brands’ Most Innovative Mobile Phone Brand Award, przyznawaną wspólnie przez Asia Data Group, European Digital Group, TWICE i wspieraną przez International Data Corporation (IDC), która daje wyraz uznaniu dla zaangażowania Infinix w rozwój innowacji i odpowiadania na zmieniające się  potrzeby współczesnych młodych konsumentów.

Nagrody dla dostępnego w Polsce smartfona Zero 30 5G

Spośród urządzeń Infinix szczególne uznanie zdobyły smartfony ZERO 50 5G (dostępny w Polsce od grudnia 2023, obecnie w obniżonej cenie sugerowanej 1599 zł) oraz GT 10 Pro. Zostały nominowane do nagrody CES Picks Awards i uhonorowane nagrodą „Best of 2023″ przez Gadgety Awards.

Dodatkowo, ZERO 30 5G:

  • od renomowanego portalu technologicznego Tom’s Guide otrzymał wyróżnienie „A Vlogging Superstar at CES 2024” od renomowanego portalu technologicznego Tom’s Guidei
  • został wybrany jako „Best Vlogging Smartphone at CES 2024” przez znany na całym świecie portal fotograficzny Digital Camera World.

ZERO 30 5G jako pierwszy smartfon w swojej klasie jest wyposażony w przedni aparat 50 Mpx z przednią lampą błyskową, z możliwością nagrywania filmów Ultra HD (4K/60 FPS).

Nagrody dla autorskich innowacji technologicznych Infinix

Docenione zostały również najnowsze technologie Infinix zaprezentowane na CES 2024 – E-Color Shift, która umożliwia zmianę kolorów obudowy smartfona bez zużywania energii, oraz AirCharge, umożliwiającą bezprzewodowe ładowanie w odległości do 20 centymetrów i pod kątem 60 stopni od podstawki ładującej.

Infinix E-Color Sfhift:

  • nagroda Gadgety Awards,
  • wyróżnienie Show Stoppers, organizatora renomowanego pokazu medialnego podczas CES 2024,
  • najważniejsza z innowacji zaprezentowanych przez producentów smartfonów według portalu Phandroid,
  • drugie miejsce na liście „Best of CES 2024” portalu GEEKSPIN.

AirCharge:

  • jedno z najlepszych osiągnięć technologicznych zaprezentowanych podczas wydarzenia i wyznacznik głównego trendu przyszłości według portalu Invrse.

*IDC Worldwide Quarterly Mobile Phone Tracker 3Q 2023 (kolumna „Marka”)

Infinix Mobility to założona 2013 roku, szybko rozwijająca się marka technologiczna, która projektuje, produkuje i sprzedaje na całym świecie inteligentne urządzenia marki Infinix. To modne, wydajne i przystępne cenowo inteligentne urządzenia, które zapewniają użytkownikom na całym świecie dostęp do najnowszych, najlepszych w swojej klasie technologii.

Więcej informacji: https://infinixstore.eu/

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Prosimy wpisz swój komentarz!
Prosimy podaj swoje imię tutaj.