Szkolne promocje: mPTech rozdaje pieniądze i wyprawkę szkolną dla uczniów

0
748

Powrót do szkoły, szczególnie po trwającej niemal rok nauce w trybie zdalnym, może być prawdziwym wyzwaniem. Aby pomóc rodzicom lepiej się przygotować i wesprzeć dzieci, mPTech, polski producent laptopów i urządzeń mobilnych, przygotował wiele ciekawych promocji obejmujących produkty przydatne dla najmłodszych użytkowników.

 

 

 

Wśród urządzeń, które pomogą uczniom powrócić do „szkolnej ławki” znalazły się atrakcyjne cenowo laptopy techbite, a także nowoczesny oraz odporny na uderzenia i trudne warunki atmosferyczne smartwatch HAMMER. Wśród objętych promocją modeli jest także wielofunkcyjna opaska – myBand 4family – pozwalająca na wykonywanie dwukierunkowych połączeń telefonicznych oraz na określenie położenia dziecka dzięki nadajnikowi GPS, co umożliwia opiekunom zachowanie lepszego kontaktu z dzieckiem.

Funkcjonalność w atrakcyjnej cenie

Zakup komputera powszechnie kojarzy się z koniecznością sporego wydatku. Dotyczy to przede wszystkim urządzeń z górnej półki cenowej, z pełnych możliwości, których wiele dzieci nie skorzysta. Tymczasem na rynku dostępne są wszechstronne i wydajne laptopy w przystępnej cenie, stworzone z myślą o potrzebach dzieci, szczególnie tych z pierwszych klas szkoły podstawowej. Wśród urządzeń w przedziale cenowym 1500-2000 zł znajdziemy takie, które posiadają ekran HD zapewniający najwyższą jakość obrazu, dwurdzeniowy procesor, 4 GB RAMu oraz pojemną baterię zapewniającą długi czas pracy na jednym cyklu ładowania. Co szczególnie ważne, laptopy te są wyjątkowo lekkie, ponieważ ważą jedynie ok. 1,5 kg, a przy tym posiadają aż 128 GB pamięci na multimedia.

Jedną z marek oferujących takie urządzenia jest techbite od mPTech. Teraz producent urządzeń przygotował ofertę, która pozwala jeszcze lepiej przygotować ucznia do nowego roku szkolnego. Przy zakupie jednego z czterech laptopów techbite z dyskiem o pojemności 128 GB, każdy kupujący może otrzymać dodatkowo niezbędnik, w którego skład wchodzą: plecak na laptopa, słuchawki bezprzewodowe Soul Sound oraz ergonomiczna mysz komputerowa. Oferta obowiązuje do 31 października br., a akcesoria można otrzymać po wypełnieniu formularza na stronie producenta. Promocją objęte są laptopy techbite: ZIN 3 14,1 FHD 128, Arc 11,6 HD 128 GB, ZIN 3 14,1 HD 128 GB oraz Arc 13,3 SLIM 128 GB.

Zawsze na czas

Nowoczesne zegarki, szczególnie te z funkcjami smart, stają się pożądanym gadżetem wśród najmłodszych. Rozwiązaniem idealnym na szkolne korytarze może być wzmocnione urządzenie, które oprócz wszystkich funkcji nowoczesnego smartwatcha posiada obudowę odporną na wodę, pył i uderzenia. Mowa o zegarku HAMMER Watch kultowej marki HAMMER znanej z wytrzymałych telefonów i smartfonów. Kolejną zaletą takiego zegarka jest możliwość monitorowania aktywności sportowej w ramach 8 wgranych profili (chodzenie, bieganie, wspinanie, jazda na rowerze, pływanie, piłka nożna, badminton, koszykówka), co dodatkowo motywuje do podejmowania przez uczniów aktywności fizycznej, której wyniki zostaną zmierzone i zapisane.

Teraz po zakupie smartwatcha HAMMER Watch, mPTech dodaje w prezencie kartę Sodexo o wartości 50 zł, do wykorzystania na dowolne zakupy oraz zestaw niezbędnych przyborów szkolnych: notatnik, piórnik, kredki i ołówek. Oferta obowiązuje do 19 września 2021 r., a gratisy można otrzymać po wypełnieniu formularza na stronie producenta.

Bezpieczny powrót do szkoły

Jedną z najważniejszych kwestii związanych z powrotem uczniów do szkół jest ich bezpieczeństwo. Możliwość utrzymania kontaktu z dzieckiem i sprawdzania jego lokalizacji są teraz dla rodziców wyjątkowo ważne. Po ponad rocznej przerwie muszą na nowo przyzwyczaić dzieci do konieczności zachowania ostrożności podczas pobytu w szkole, a także np. samotnego powrotu do domu. Rozwiązaniem, które zapewnia rodzicom większy spokój, a jednocześnie jest ciekawym i funkcjonalnym akcesorium dla dzieci, jest opaska myBand 4family. Ten smartband z funkcją telefonu nie tylko pozwala na wykonywanie i odbieranie połączeń telefonicznych, ale przede wszystkim umożliwia opiekunom połączenie swojego smartfona z opaską za pomocą aplikacji, dzięki czemu mogą oni zdalnie monitorować lokalizację swojego dziecka. Opaska ma funkcję krokomierza oraz alertu SOS. Przy zakupie opaski do 30 września 2021 r. można otrzymać kartę Sodexo o wartości 50 zł na dowolne zakupy. Więcej o promocji na stronie producenta.

 

O mPTech:

mPTech Sp. z o.o. to jeden z największych polskich producentów smartfonów i telefonów komórkowych, który działa w 15 krajach Europy. Jest członkiem Grupy Kapitałowej TelForceOne, będącej czołowym producentem i dystrybutorem elektroniki użytkowej w Europie Środkowo-Wschodniej. Jest obecny na rynku od 2007 r. Zatrudnia ponad 150 wykwalifikowanych specjalistów w kraju i na rynkach międzynarodowych. Blisko współpracuje z Google i uczestniczy w Programie Android Enterprise Recommended, który ułatwia firmom wybór i wdrożenie najlepszych urządzeń z systemem Android oraz efektywne zarządzanie nimi. Portfolio firmy składa się z produktów trzech marek własnych urządzeń mobilnych: myPhone, HAMMER oraz techbite. mPTech Sp. z o.o. jest autorem aplikacji mobilnej 4family, zwiększającą bezpieczeństwo i poprawiającą zdalną opiekę nad osobami starszymi oraz dziećmi. Współpracuje z największymi krajowymi i zagranicznymi operatorami komórkowymi i sieciami elektromarketów oraz z mniejszymi, lokalnymi sieciami sprzedaży detalicznej, a także z jedną z największych międzynarodowych sieci handlowych w zakresie produkcji i dostaw elektroniki użytkowej, obsługiwaną w modelu private label.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Prosimy wpisz swój komentarz!
Prosimy podaj swoje imię tutaj.