Koncert TRE VOCI i obchody Jubileuszu 30-lecia Dolnośląskich Pracodawców już 22 kwietnia 2023 r. w Filharmonii Sudeckiej!

0
327

Już 22 kwietnia 2023 r. odbędzie się Jubileusz 30-lecia Dolnośląskich Pracodawców w Filharmonii Sudeckiej im. Józefa Wiłkomirskiego w Wałbrzychu! To wyjątkowe wydarzenie to nie tylko okazja do uczczenia wszystkich lat działalności organizacji, ale także atrakcyjne wydarzenie kulturalne – wieczór uświetni koncert zespołu TRE VOCI – „Od Ennio Morricone do Queen”.

 

 

Organizując Jubileusz 30-lecia Dolnośląskich Pracodawców Dolnośląscy Pracodawcy stwarzają okazję do integracji środowiska dolnośląskiego biznesu, okazję do podsumowania minionych 30 lat działalności Związku oraz co ważniejsze – do wyznaczenia planów i celów działania na kolejne lata.

Serdecznie zapraszamy przedsiębiorców oraz przedstawicieli lokalnego biznesu, reprezentantów firm zrzeszonych oraz niezrzeszonych w Dolnośląskich Pracodawcach oraz wszystkich zainteresowanych mieszkańców Wałbrzycha i okolic do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. Bilety na koncert Tre Voci są już w sprzedaży: https://www.bilety24.pl/koncert/1125-tre-voci-od-ennio-morricone-do-queen-87672?id=473136

Dolnośląscy Pracodawcy od 30 lat wspierają przedsiębiorczość i przedsiębiorców. Skupiamy blisko 180 firm z regionu, co daje nam status jednego z najliczniejszych związków pracodawców na Dolnym Śląsku. Zaufanie, jakim obdarzyli nas przedsiębiorcy, to efekt m.in. budowania pozytywnego wizerunku przedsiębiorcy i jego roli w społeczeństwie, integrowania środowiska, interwencji w sprawach istotnych dla naszych członków – bezpośrednio bądź za pośrednictwem Wojewódzkiej Rady Dialogu Społecznego, w której zasiadają nasi przedstawiciele czy skuteczności w wykorzystaniu uprawnień, jakie przysługują organizacjom pracodawców w Polsce. Z powodzeniem współpracujemy również z administracją publiczną. Obraliśmy wspólny kierunek działania i realizujemy ten sam cel, jakim jest stymulowanie przedsiębiorczości i usuwanie barier w jej rozwoju. Jako regionalny związek zrzeszony w Konfederacji Lewiatan realnie działamy oraz wpływamy także na zmiany legislacyjne dotyczące pracodawców w całej Polsce.

Więcej informacji o wydarzeniu na stronie Dolnośląskich Pracodawców: https://www.dolnoslascypracodawcy.pl/

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli: Marszałek Województwa Dolnośląskiego – Pan Cezary Przybylski oraz Wojewoda Dolnośląski – Pan Jarosław Obremski.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Prosimy wpisz swój komentarz!
Prosimy podaj swoje imię tutaj.