Jacques Lemans – bo czas jest również kwestią stylu!

0
986

Jacques Lemans to międzynarodowy producent zegarków z siedzibą w Austrii. Miliony użytkowników  w ponad 120 krajach na całym świecie kochają i śledzą  zapamiętale poczynania firmy Jacques Lemans. Sukces marki to wysoka jakość w bardzo atrakcyjnej cenie. Zegarki Jacques Lemansto niezawodny czasomierz, w którym drzemie innowacyjna technika i stylowa elegancja. To rodzinna firma i niezależna marka zegarkowa o światowym rozmachu.

 

Od pierwszego pomysłu do skrupulatnych szkiców, od końcowego projektu po produkcję, marketing i sprzedaż – Jacques Lemans pracuje tylko we własnym zespole , co jest ważną częścią historii i sukcesu marki. Marka należy do grona światowych i wiodących producentów zegarków. Jest również właścicielem stylowych salonów mono-brandowych pod szyldem Jacques Lemans ulokowanych w Austrii.

Główne kolekcje marki to między innymi:

  • Classic
  • Sport
  • La Passion
  • Automatic
  • High Tech Ceramic
  • Retro Classic

Kolekcja klasyczna to niekończąca się elegancja,  interpretowana w subtelny sposób. Wspaniały design, wyrafinowane detale i wysokiej jakości materiały. Modele są po prostu niezwykłe w ich eleganckim wyglądzie.

Kolekcja sportowa Jacques Lemans wyznacza nowe wzorce wprojektowaniu i technologii. Wytrzymałe materiały oraz doskonała produkcja gwarantuje funkcjonalność nawet w ekstremalnych warunkach.

Glamour, Glitter, Passion – to kolekcja La Passion. Modele są inspirowane subtelnym romansem, chłodną elegancją i wielkim hollywoodzkim “glamour”.

Modele Jacques Lemans Automatic Collection wykonane są z ekskluzywnych materiałów półki Premium z mechanizmem automatycznym.

Jacques Lemans Retro -kolekcja Klasyczna to modele  łączące design i technologię w klasycznym stylu. Elementy są zawsze interpretowane w nowy sposób i pokazują idealną symbiozę „przeszłości” i „teraźniejszości”.

Jacques Lemans wykorzystuje również najwyższej jakości kryształy Swarovskiego.

Charakterystyka jakości zegarków

Kwarcowe lub mechaniczne części wysokiej jakości produkowane  są w Szwajcarii. Automatyczny chronograf, samodzielne i manualne nakręcanie, obudowa tarczy zrobiona z solidnej stali nierdzewnej, najnowsza technologia tłoczenia i frezowania –  dzięki tej technologii można osiągnąć ekskluzywny, idealny kształt i nietuzinkowy design.

Tarcze wysokiej jakości zrobione z komponentów posiadających 5 warstw  z podświetlanymi wskazówkami. Oznaczenia godzin cienko wyryte technologią CNC  z podświetlanymi elementami. Otoczka tarczy obracana w przeciwnym kierunku niż wskazówki zegara, wykonana ze stali nierdzewnej, polerowana lub platerowana technologią IPG/IPB.

Bransoletki wykonane z solidnej stali nierdzewnej, polerowane, szczotkowane lub platerowane technologią IPG/IPB. Klamry ze stali nierdzewnej z logo Jacques Lemansi zazwyczaj z regulacją. Paski z wykończeniem z bardzo dobrej jakości skóry włoskiej, we wzory skóry aligatora, zszywane, z podszewką przyjazną dla skóry, zawierającą logo Jacques Lemans. 

Paski silikonowe wykonane z przyjaznego dla skóry silikonu. Idealne do noszenia podczas uprawiania sportów wodnych, odporne na zniszczenia a także łatwe do czyszczenia.

Wszystkie zegarki są wodoodporne, szkiełka do zegarków specjalnie utwardzane kryształową, sztafirowaną lub szafirowo-szklaną powłoką. To pokrycie zapewnia zabezpieczenie przed przedostaniem się wody oraz odbijaniu się światła. Koronka zawiera logo 3D Jacques Lemans.

 

 

 

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Prosimy wpisz swój komentarz!
Prosimy podaj swoje imię tutaj.