Andrzej Piaseczny wybrał nowego Lexusa LS 500

0
1142

W garażu Andrzeja Piasecznego stanął nowy Lexus LS 500 z silnikiem V6 o mocy 417 KM. Piosenkarz wybrał najnowszą limuzynę marki ze względu na przyjemność z jazdy i komfort podróży. Salon Lexus Kraków przygotował dla Andrzeja Piasecznego uroczystość przekazania auta w wyjątkowej oprawie.

 

Dbanie o każdy szczegół w obsłudze klienta jest wpisane w filozofię Omotenashi, czyli japońskiej gościnności, która stanowi dewizę marki Lexus. Andrzej Piaseczny odebrał nowego Lexusa LS 500 w czasie zorganizowanej przez salon Lexus Kraków ceremonii na lotnisku aeroklubowym w Pobiedniku Wielkim. Piosenkarz przyleciał na nią śmigłowcem, po czym samochód został odsłonięty podczas oryginalnego performance’u z udziałem modelki.

„W salonie Lexus Kraków wszystkich traktujemy jak gości we własnym domu. To jest jeden z punktów tradycyjnej japońskiej gościnności zwanej Omotenashi. Dziś mieliśmy przyjemność przekazać nowy samochód Lexus LS panu Andrzejowi Piasecznemu. To nasz stały klient, który po raz kolejny wybrał auto naszej marki. Najważniejszym przeżyciem dla nabywcy jest wydanie samochodu. Zawsze jest to specjalna ceremonia, którą przygotowujemy indywidualnie dla każdego klienta i prezentujemy mu samochód w sposób niezwykły” – powiedział Michał Okińczyc, Dyrektor Zarządzający Lexus Kraków. – „Lexus odznacza się niezawodnością i doskonałą jakością wykonania swoich aut, a także dążeniem do tego, by zawsze wyprzedzać oczekiwania klientów. Jesteśmy tam, gdzie tego życzą sobie nasi klienci, w czasie, kiedy tego chcą i tak długo, jak tego potrzebują. Omotenashi jest wszechobecne w naszym salonie”.

Flagowa limuzyna Lexusa

Nowy Lexus LS piątej generacji to luksusowa limuzyna, w której zastosowano najnowocześniejsze technologie Lexusa oraz najbardziej wyrafinowane produkty japońskiego rzemiosła. Samochód powstał na nowatorskiej modułowej platformie GA-L (Global Architecture for Luxury vehicles), zapewniającej większą sztywność nadwozia, a jednocześnie zmniejszenie jego masy o ponad 90 kg w porównaniu do poprzedniego modelu. Napęd samochodu stanowi 3,5-litrowy silnik V6 z podwójnym turbodoładowaniem, o mocy 417 KM i maksymalnym momencie obrotowym 600 Nm. Współpracuje z nim pierwsza w segmencie luksusowych limuzyn 10-biegowa przekładnia automatyczna, wyróżniająca się szybkością zmiany biegów porównywalną ze skrzyniami dwusprzęgłowymi. Układ napędowy umożliwia przyspieszenie od 0 do 100 km/h w ciągu 4,5 sekundy.

Przestronna i wygodna kabina wyposażona jest w szereg najnowszych technologii. Przednie fotele mają możliwość elektrycznej regulacji położenia i kształtu w 28 osiach. Dodatkowe funkcje ogrzewania, chłodzenia i masażu Shiatsu dostępne są zarówno na przednich, jak i tylnych siedzeniach. Elektroniczną tablicę przyrządów zaopatrzono w wyświetlacz nawigacyjny o przekątnej 12,3 cala, a istotne dla kierowcy informacje mogą być też wyświetlane na przedniej szybie przez kolorowy wyświetlacz projekcyjny HUD o przekątnej aż 24 cali.

Doświadczenie niezwykłości

Lexus zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurencyjnych marek premium swoją technologią i bezawaryjnością. Japońska marka nieustannie znajduje się w czołówkach rankingów niezawodności. Zaufanie do samochodu to podstawa pozytywnego doświadczenia użytkownika, dzięki której Lexus projektuje wyjątkowe wrażenia swoich klientów zgodnie z dewizą „Experience amazing”. Temu służą najwyższy komfort i jakość sensoryczna oraz estetyczna samochodów Lexusa, uzupełnione o doświadczenie luksusu i japońskiej gościnności przy każdym kontakcie klienta z marką.

„Mam ogromny sentyment do marki Lexus. Człowiek, który odniósł sukces, dąży do luksusu, którego synonimem jest ta właśnie marka. Sukces prowadzi do tego, że chcemy mieć rzeczy coraz przyjemniejsze, coraz bardziej do nas pasujące i takie, z którymi nam jest ładnie i po drodze. Których dotyk, tak jak dotyk kierownicy modelu LS, wywołuje w nas uśmiech. A taki właśnie jest Lexus. Kiedy pokonuje się takie ilości kilometrów po kraju, jakie ja muszę przemierzać w związku z moim zawodem, to w samochodzie trzeba móc wypoczywać. W Lexusie LS można naprawdę wypocząć” – powiedział Andrzej Piaseczny. – „Muzyka to moja praca, fascynacja, zawód, ale również przyjemność. Więc kiedy wsiadam do Lexusa i uruchamiam system audio Mark Levinson, mogę w pełni cieszyć się jakością i czystością dźwięku tego precyzyjnie skomponowanego zestawu”.

Salon światowej klasy

Lexus Kraków należy do czołówki salonów Lexusa nie tylko w Europie, ale i na świecie, wyznaczając standardy pod względem troski o klientów, skuteczności biznesowej oraz poziomu reprezentowania marki. Krakowski salon dwa razy z rzędu zdobył nagrodę Kiwami Award, przyznawaną dziesięciu najlepszym salonom Lexusa na świecie za całokształt działań biznesowych. Firma jest ponadto laureatem w ogólnoeuropejskim audycie jakości obsługi klienta Lexus Experience, w którym dwukrotnie otrzymała najwyższą statuetkę pięciu gwiazdek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Prosimy wpisz swój komentarz!
Prosimy podaj swoje imię tutaj.