Wielka gala, wielcy zwycięzcy! Wśród nagrodzonych Canon Polska i Golf Channel Polska

0
1058

Prestiż, innowacyjność, niezwykła dbałość o każdego klienta i wybieganie o krok przed konkurencję – te cechy zostały wyróżnione statuetkami Bestsellery roku 2018 przyznawanymi przez magazyn „Law Business Quality”. Kto znalazł się w niezwykłym gronie wyróżnionych osób?

 

Agencja I.D.Media przyzwyczaiła swoich klientów i czytelników do zjawiskowych, pełnych rozmachu imprez, podczas których wyłonione zostają przedsiębiorcze, kreatywne osoby zmieniające świat wokół nas na plus. Ostatnia gala organizowana przez Ilonę Adamską przerosła jednak najśmielsze oczekiwania zgromadzonych gości!

Impreza organizowana warszawskim Klubie Loft 44 zgromadziła przeszło 200 osób. Spotkanie prowadził Ryszard Rembiszewski, wśród gości wypatrzeć można było m.in.: Ewę Kuklińską, Annę Kerth, Olę Mikołajczyk, Annę Powierzę, Jarosława Jakimowicza, Andrzeja Pągowskiego, a na scenie w porywających recitalach wystąpili Artur Gotz i Anna Hamela. Najwięcej emocji wzbudził jednak moment rozdania statuetek Bestsellery roku 2018.

Wśród nagrodzonych tą prestiżową nagrodą, w kategorii Kosmetyki naturalne znalazła się Anna Gołębiowska- Plich z firmy NOVA Kosmetyki:

– To dla nas wielki zaszczyt oraz ogromne wyróżnienie, iż NOVA Kosmetyki znalazło się w gronie zwycięzców. Cieszymy się, iż doceniona została jakość naszych produktów. Chcemy, aby spełniały one wymagania osób poszukujących kosmetyków idealnie dopasowanych do swoich potrzeb. Dlatego tę nagrodę traktujemy jako zobowiązanie na przyszłość i źródło motywacji do dalszego działania. – wyznała szczęśliwa laureatka.

Także Karina Kondeja-Wojtczak, właścicielka firmy kosmetycznej Kumazu, nie kryła radości wywołanej oddaniem w jej ręce wyjątkowej nagrody:

– Jestem niezwykle poruszona i szczęśliwa, że marka Kumazu po raz kolejny zdobyła wyróżnienie w prestiżowym plebiscycie magazynu LAW BUSINESS QUALITY. To pokazuje, że nasze produkty cieszą się dużym poważaniem i zaufaniem, a grono zadowolonych Klientów, które stale rośnie, jest tego dodatkowym dowodem. Każda nagroda to dla nas motywacja do dalszej pracy, dlatego obiecujemy dbać o wysoką jakość naszych usług i produktów, tak aby tytuł „bestselleru” nigdy nie stracił na aktualności. – powiedziała Karina Kondeja-Wojtczak z firmy Kumazu.

Satysfakcji nie kryła też Joanna Preisner, właścicielka hotelu Bacówka Radawa Spa****:

– Jesteśmy pod wrażeniem zorganizowanego wydarzenia, na którym mogliśmy poznać wielu inspirujących ludzi. Perfekcyjna organizacja potwierdza profesjonalizm Ilony Adamskiej i prowadzonej przez nią agencji. Dziękujemy za zaproszenie i wyróżnienie jako jedynego hotelu dla dzieci w Polsce. Jest to dla nas wielkie wyróżnienie, a spotkanie w tak wspaniałym gronie pozwoliło nawiązać wiele ciekawych kontaktów i znajomości. – powiedziała Joanna Preisner z hotelu Bacówka Radawa Spa****.

Prestiż, uznanie, dodatkowa motywacja – zdaniem Kingi Bogdańskiej to najważniejsze korzyści płynące z otrzymania statuetki Bestsellery roku 2018:

– 28 lutego tego roku był dla mnie bardzo ważnym dniem. To dzień w  którym otrzymałam potwierdzenie, że mój sposób wspierania zapracowanych kobiet- Akademia Mistrzyni Swojego Życia – ma sens i jest doceniany przez szersze grono osób. Kiedy stałam na scenie i trzymałam w rękach statuetkę poczułam, że kolejny mój mały cel, który postawiłam sobie 1,5 roku temu, został osiągnięty. Pomimo determinacji nie sądziłam,  że tak szybko się zrealizuje. To dodało mi siły i wiary, że warto stawiać sobie poprzeczkę wysoko. Obecnie Akademia Mistrzyni Swojego Życia wchodzi na wyższy poziom – powstała jej siostra – Akademia Liderek, dla kobiet pełniących średnie i wyższe stanowiska liderskie. Statuetka, którą otrzymałam z pewnością przyczyni się do tego, by mój kolejny projekt spełnił oczekiwania kobiet, które chcą sięgać wyżej!

Wśród nagrodzonych marek znalazły się m.in. Ford Bemo Motors, Mazda Bemo Motors, Golf Channel Polska, Canon Polska, M’onduniq Professionnel, Sasanka Hotel Spa Resort, Medical Clinic Podhale, Krasicki Hotel Resort & Spa. 

Głównym sponsorem wydarzenia była GRUPA BEMO MOTORS, która ufundowała weekend z Mazdą CX-5 i Fordem EcoSport.  

Mimo, że gala magazynu „LBQ” już za nami, wielkie emocje z nią związane wciąż nie opadły. Prestiżowe statuetki dla posiadaczy stały się nieocenioną siłą napędową do dalszych działań, a dla klientów i odbiorców ich działań – sygnałem, że warto zapamiętać te nazwiska!

Joanna Bielas

fot. Piotr Wroniewicz

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Prosimy wpisz swój komentarz!
Prosimy podaj swoje imię tutaj.