Po Wieczorze Bułgarskim w Krakowie

0
177

Oprócz wyśmienitej kuchni, wielu słonecznych dni w roku i południowego luzu w Bułgarii pociąga mnie bałkańskie poczucie wolności i jej autentyczność. Tego ostatniego nie zabrakło na naszym wieczorze, który zgromadził prawie 150 gorących serc.

 

 

 

Podczas krótkiej prelekcji mówiłem o nieodkrytych i niedocenianych turystycznych perełkach tego kraju takich , jak twierdza Asena, Wielkie Tyrnowo czy Żerawna. Brawurowy występ zespołu „IGLIKA” poderwał do tańca niejedną stopę. Nie zabrakło bułgarskiego winka z Messembrii w Nesebyrze oraz przekąsek inspirowanych kuchnią bułgarską. Goście chętnie częstowali się materiałami promocyjnymi ufundowanymi przez Ambasadę Bułgarii oraz pachnącymi mydełkami dostarczonymi przez Soap&Friends.

Charytatywność była tutaj zaledwie dodatkiem, ale również na tym polu udało nam się osiągnąć naprawdę niezły wynik – 6200zł na rzecz fundacji „Możesz na mnie liczyć” oraz bezpłatny wyjazd grupy podopiecznych CAS „Nie dzieli nas wiek” do Rabki. Łącznie 8000zł dla słusznej sprawy! – relacjonuje przebieg wydarzenia Dawid Łasut, organizator i pomysłodawca akcji.

Na specjalne podziękowania zasłużyli Alina Roszczyńska – agent ubezpieczeniowy, Hotel SPA Wiosna w Rabce, Soap&Friends, Erbis , Leśne SPA, szkoła języków Porto Alegre, WĘC-Twój Jubiler, oraz Tarnowska.tv. Kolejne wydarzenie już za rok.
Wyjdź z domu! Świat jest piękny ❤️

Fot. Mateyski Studio – Mateusz Stąsiek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Prosimy wpisz swój komentarz!
Prosimy podaj swoje imię tutaj.