Mój pierwszy raz u… barbera

0
641

Każdy z nas lęka się swojego pierwszego razu. So do I. A to przecież właśnie pierwsza próba determinuje nasze podejście do nowego doświadczenia, miejsca lub człowieka. Przed jej podjęciem najczęściej tkwimy w błędnych przekonaniach, uprzedzeniach i stereotypach, dlatego kluczową rolę odgrywa wybór miejsca i okoliczności. Podobne myśli towarzyszyły mi przy podejmowaniu decyzji o skorzystaniu z usług barbera.

 

 

Dla towarzystwa i otuchy postanowiłem zabrać ze sobą 4-letniego synka. Kości zostały zatem rzucone i pewnego lipcowego dnia ramię w ramię przekroczyliśmy bramę królestwa Be King Barber Shop w Krakowie. U wrót powitała nas przesympatyczna Pani barber, a tło rozmowy stanowiła kojąca muzyka i gwar męskich rozmów prowadzonych w salonie. Właśnie wtedy uświadomiłem sobie oczywistą różnicę pomiędzy wizytą u fryzjera i królestwem Be Kinga. Jedyny element wspólny to nożyczki. Zaproponowano nam napoje, a synek otrzymał słodką niespodziankę.

Pomimo początkowych obaw (co jakiś czas zerkał na mnie w lustrze ze swojego fotela) junior szybko złapał flow i poczuł się jak ryba w wodzie. Strzyżenie w tym miejscu to rytuał realizowany ze staranną dbałością o szczegóły i prawdziwym namaszczeniem.

Be King Barber Shop to unikalny punkt na mapie Krakowa z wyjątkowym przesłaniem budowy prawdziwie męskiego miejsca rozmów, relaksu i nowych znajomości. Odskocznia od codzienności, jakiej potrzebuje i na którą zasługuje każdy z nas. Całości obrazu dopełnił efekt wizyty i zachwycone oczy żony po powrocie do domu. Nie bójmy się próbować, eksperymentować i najważniejsze – wybierajmy dobrze! Poczuj się jak prawdziwy Król w Be King Barber Shop, którego od lipca jestem stałym bywalcem, a dziś już świadomym ambasadorem.

 

Umów się na swoją pierwszą wizytę już dziś! Na hasło DAWID ŁASUT otrzymasz 20% rabatu!

Be King Barber Shop

Lubelska 16-18 Kraków

tel. 730 007 331

https://bbking.pl/

Be King Grande

Kazimierza Kordylewskiego 1 Kraków

tel. 799 071 075

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Prosimy wpisz swój komentarz!
Prosimy podaj swoje imię tutaj.