Zostało jedynie cztery dni na zgłoszenia do Drużyny Energii!

0
857

Marek Citko, Krzysztof Golonka, Krzysztof Ignaczak i Bartosz Ignacik jeszcze tydzień czekają na szkoły, które wspólnie z nimi stworzą Drużynę Energii. Termin zgłoszeń upływa 13 listopada.

 

Już ponad 300 szkół zgłosiło chęć udziału w Drużynie Energii i bawi się wspólnie z nami, co nas bardzo cieszy. Pozostał jeszcze tydzień, więc wciąż czekamy na kolejnych uczestników. Nie zapominajcie, że zgłoszenia może dokonać jedynie nauczyciel, a jego dopełnieniem jest nadesłanie filmu pokazującego, jak sportowa jest wasza szkoła. Czekamy z ”Igłą”, Krzychem i Turbokozakiem – zachęca do wspólnej zabawy Marek Citko, piłkarz, były reprezentant Polski.

DRUŻYNA ENERGII to ogólnopolski turniej sportowo-edukacyjny skierowany do uczniów klas 6 i 7 szkół podstawowych. Główny cel to zachęcenie młodych ludzi do uprawiania sportu poprzez wykorzystanie ich fascynacji nowymi technologiami.

Drużyna Energii łączy aktywności on-line z hartowaniem sportowego ducha. Ambasadorzy Drużyny Energii poprzez ćwiczenia publikowane w internecie będą zachęcać młodzież do ich wykonywania w realu. Na najbardziej aktywne i zaangażowane szkoły czekają atrakcyjne nagrody – wyposażenie sali gimnastycznej, jak też nagrody indywidualne dla uczniów – stroje od New Balance i wspólny trening z Ambasadorami. A wszystko pokaże Bartek Ignacik w swoim programie „Turbokozak”.

Zgłoszenie do Drużyny Energii jest bardzo proste:

  1. Wchodzicie na stronę DruzynaEnergii.pl
  2. Nauczyciel wypełnia formularz i zapisuje szkołę do Drużyny Energii
  3. Nagrywacie krótki filmik o tym, jak sportowa jest wasza szkoła, który przesyłacie do nas za pośrednictwem strony turnieju.

Proste? Zatem do działa! Zapisy trwają do 13 listopada!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Prosimy wpisz swój komentarz!
Prosimy podaj swoje imię tutaj.