Żora Korolyov otworzył swoją Akademię Artystyczną!

0
1392

Żora Korolyov – jeden z najlepszych tancerzy kultowego programu  „Taniec z Gwiazdami” otworzył swoją Akademię Artystyczną! Jego „Akademia Arte”, to nie tylko miejsce gdzie najmłodsi mogą uczyć się tańca. Przede wszystkim to miejsce w którym wyspecjalizowana kadra instruktorska nauczy świadomości scenicznej, aktorstwa, akrobatyki i śpiewu.

 

W bogatej ofercie charyzmatycznego tancerza, który jest pomysłodawcą i właścicielem „Akademii Arte” są również zajęcia edukacyjne, na które dzieci uczęszczać będą mogły w każdy wtorek i czwartek oraz soboty i niedziele. Co więcej! Tancerz wprowadził do swojej szkoły nową formę mającą na celu naprawdę prawdziwy rozwój sceniczny i oswojenie się ze sceną oraz występami publicznymi. Musicale, bo o nich mowa, odbywać się będą na prawdziwej scenie teatralnej! Podopieczni „Akademii Arte” co pół roku będą prezentować na dużej scenie swoje umiejętności sceniczne.

Musical jest największą pasją Żory i chce się nią dzielić z każdym najlepiej jak potrafi.
Pomysł wystawiania tego typu widowisk jest zdecydowanym krokiem naprzód. Mamy tu do czynienia z konkretnym podejściem do rozwoju artystycznego już od najmłodszych lat dla przyszłych artystów.

„Akademia Arte” współpracuje także z czołowymi przedstawicielami polskiej sceny kulturowej i muzycznej w Polsce. Nie zabraknie spotkań ze specjalnymi gośćmi, których nazwiska nie znikają z pierwszych stron gazet. Wokaliści, prezenterzy, aktorzy i sportowcy. To z nimi będą mogli spotykać się podopieczni „Akademii Arte”. Ponadto, dzieci będą brać udział w programach telewizyjnych ponieważ akademia współpracuje z
domami mediowymi na terenie całej Polski.

Oczywiście w okresie zimowym i letnim można będzie uczestniczyć w specjalnych
kilkunastodniowych warsztatach, dzięki którym każdy z uczestników pod okiem instruktorów, rozwinie talent taneczny i sceniczny jaki w nim drzemię.

Żora Korolyov i cała „Akademia Arte” zapraszają do szalonej przygody, która może okazać się sposobem na życie, odkryciem nieoszlifowanych diamentów, a z pewnością świetną zabawą!

Trzy siedziby w Warszawie. Szkoła Argonaut przy Okęciu w Warszawie, Dom Kultury Kadr na Mokotowie oraz za chwile nowe miejsce w fitness klubie Gravitan na Targówku czekają na wszystkich zainteresowanych!

Warto dołączyć do „Akademii Arte”. Jeszcze nie było takiego miejsca na mapie Warszawy, które miałoby tak doskonałą ofertę i przyjazną atmosferę.

Nie ma na co czekać!

ZAPRASZAMY!!!

https://www.facebook.com/akademiaartezora/ 

fot. Bartłomiej Wróbel

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Prosimy wpisz swój komentarz!
Prosimy podaj swoje imię tutaj.