Wybieramy Trenera / Trenerkę Roku 2020. Poznaj kandydatów i szczegóły głosowania

0
2144
PLAKAT

Redakcja portalu W MĘSKIM KRĘGU ogłosiła 2 tygodnie temu konkurs pod hasłem: TRENER ROKU / TRENERKA ROKU 2020. Głosowanie startuje dziś (8.04) po 21.00. Przed Wami prezentacja kandydatów, którzy zakwalifikowali się do ścisłego finału i powalczą o nasz zaszczytny tytuł. Zwycięzca konkursu otrzyma m.in.: prestiżową statuetkę, kampanię reklamową na 2 portalach należących do wydawnictwa I.D.MEDIA oraz kosmetyki od partnerów naszego plebiscytu.

 

 

Daniel Miska

Były zapaśnik, który po wielu kontuzjach wrócił do sportu, odkrył na nowo zalety płynące ze zrównoważonego treningu siłowo-wytrzymałościowego. Aktualnie aktywny uczestnik biegów OCR (biegi z przeszkodami).  Reprezentant Polski podczas OCR World Championship, jak również OCR European Championship. Choć samymi startami w zawodach nie żyje, lubi dzielić się swoją sportową wiedzą podczas treningów personalnych, czy multi-personalnych. Zaufało mu wielu biegaczy (od 3 km asfaltowiczów, po górskich ultra maratończyków), tenisistów, piłkarzy, jak również osób, które po prostu chcą zacząć swoją przygodę z aktywnością fizyczną. Kieruje się dewizą, nie ma rzeczy niemożliwych.

Karol Tukiendorf

Od zawsze w moim życiu panował altruizm i chęć niesienia pomocy innym. Gdy dorosłem zrozumiałem, że jestem po to, aby podnosić ludzi z ich dołków oraz wyzbywać się słabości, bo każdego stać na dużo więcej. Jestem trenerem personalnym, który dzieli się z ludźmi swoją potężną mocą, dając podopiecznym ogromne pokłady empatii. Moim podopiecznym daję całego siebie, zarażając ich śmiechem i oferując całą masę drogowskazów (poprzez rożne sytuacje, zachowania w życiu codziennym czy filmach wrzucanych spontanicznie do sieci), aby nakierować ich strefy życiowe na dobry tor.

Moi klienci uzależniają się ode mnie i treningów ze mną. Przyjeżdżają do mnie z daleka. Wiedzą, że poza super wynikami, mają ode mnie dodatkowo potężną porcję uśmiechu. Trening ze mną działa niczym terapia.

Trenuję ludzi w Polsce oraz UK. Obecnie robię treningi online oraz na grupach prywatnych z zachowaniem etyki oraz balansu pomiędzy tym, co mogę za darmo a co nie. Bywam ostry na treningach, ale też chwalę w takich momentach, w których wiem, że moim Klienci powinni usłyszeć dobre słowo.

Będąc juniorem zdobyłem kilka medali w lekkoatletyce (srebra): rzut oszczepem, pchniecie kulą. Na Mistrzostwach Polski juniorów w Werbkowicach w wyciskaniu sztangi leżąc również srebro.

Od wielu lat trenuję boks, fitness boxing, prowadzę sesje treningowe dla firm, trenuję przedsiębiorczych Polaków jak i Brytyjczyków prowadząc ich programami miesięcznymi, stale poprawiając ich zdrowie i kondycję. Dzięki swojej praktyce i doświadczeniu mam klientów, którzy wynajmują usługi latając służbowo po całym świecie, przy tym będąc prowadzonym przeze mnie indywidualnie w charakterze sportowym.
Budowanie samodyscypliny poprzez sport, wpajanie dobrych nawyków, dbanie o zdrowie, mocno przekładają się na wszystkie dziedziny życia. To, co dzieje się na treningach zostaje w głowie.

Jestem współautorem campu biznesowo-sportowego na Majorce za który otrzymałem prestiżową statuetkę od magazynu Law Business Quality.

Justyna Bolek

Magister odnowy biologicznej i wychowania fizycznego (2010 rok), instruktor fitness (2014 rok), doktorantka AWFiS (od 2016 roku), pracownik w Zakładzie Fitness AWFiS (od 2020 roku).

Jestem twórczynią marki fitness Slavica Dance- folkowego cardio. Jest to pierwszy autorski program fitness promujący polski folklor. Slavica to modyfikacja tańca ludowego do nowoczesnych form fitness. Marka posiada patent. Polega na sprzedaży licencji trenerom fitness oraz klubom fitness. Obecnie zajęcia Slavica odbywają się w ok. 70 placówkach na terenie kraju oraz za granicą: Anglia (Corby, Londyn), Irlandia (Dublin), Austria (Wiedeń), USA (Nowy Jork- Queens, Manhattan). Na potrzeby zajęć komponowana jest muzyka ludowo- fitnessowa, do której marka posiada prawa autorskie.

Obecnie na gdańskim AWFiS trwają badania naukowe związane z formą Slavica (jestem w zespole badawczym). Niebawem pojawią się również pierwsze publikacje.
Jako trener fitness wystąpiłam na scenie głównej podczas Międzynarodowej Konwencji Fitness EU4YA by tiguar, prowadząc trening dla uczestników eventu. Jest to największa konwencja fitness w Europie.

Efektywny trening Slavica angażuje wiele grup mięśniowych jednocześnie: barki, przedramiona, nogi, pośladki, oraz mięśnie brzucha i pleców. Jego wyróżnikiem jest przede wszystkim obszerna praca ramion, która może mieć pozytywny wpływ na:
1. Zakres ruchomości w stawach barkowych
2. Zwiększeniem mobilności odcinka piersiowego kręgosłupa
3. Poprawę wydolności organizmu

Paulina Sokół

Trener personalny, fitness, terapeuta ruchem. Od 15 lat zawodowo zajmuję się branżą fitness. Ukończyłam liczne szkolenia, a doświadczenie zdobywałam zarówno w Polsce jak i za granicą. Od 10 lat prowadzę Ogólnopolską Szkołę Tańca i Fitness SalsaFit tylko dla Kobiet.

Opracowałam trzy autorskie treningi: SalsaFit, Formuła S Fitness i najnowszy Fit Express. Moim najmłodszym fitnessowym dzieckiem jest IFItness – Centrum Fitness Online, jest to najnowszy projekt, ale rozwija się w bardzo szybkim tempie.

Na swoim koncie mam m.in. wyróżnienie w plebiscycie Lwice Biznesu, nagrodę za promowanie zdrowego stylu życia i najwyższej jakości usług oraz udział w 2 książkach jako ekspert: „Lwice Biznesu. Wywiady z inspirującymi kobietami sukcesu” oraz „Szczypta Luksusu”.

Beata Nowak

Z zawodu fizjoterapeuta, z pasji instruktor Pilatesu. Trenerka w klubie Fitness. Prowadząca zajęcia rehabilitacyjne, ćwiczenia grupowe Pilates w rehabilitacji. Jestem osobą spontaniczną, wesołą, pełną energii. Wielką pasjonatką wykonywanej pracy. Lubię wyzwania. Nauczam innych i propaguję zdrowy styl życia. Jako instruktor prowadzę również szkolenia na wydziale fizjoterapii na jednej z wyższych uczelni. Na swoim koncie mam m.in. wyróżnienia za udział w biegach charytatywnych.

Leszek Klimas

Od 2004 roku prowadzę wraz z żoną Fitness Club Klimas w Żarach. Pomagamy ludziom wrócić do formy. 

Jako jedyni na rynku odchudzamy dzieci od 3 roku życia. Koncentrujemy się na poprawie stanu zdrowia, a co za tym idzie utracie tkanki tłuszczowej. Sam trenuję od 14 roku życia (czyli już prawie 30 lat). Wiedzę zdobywałem od najlepszych  trenerów w Polsce i na świecie.

 

Na swoim koncie mam m.in: Puchar Polski Siedlce 2019 IBF,
Międzynarodowy Puchar Polski NABBA 2019, tytuł Mistrza Świata IBFF Męska Sylwetka Atletyczna Słowenia 2019 oraz tytuł Najlepszego Trenera i Klubu w województwie lubuskim według Gazety Lubuskiej.

Marcin „Hardy” Mielewczyk

Od najmłodszych lat sport i taniec były moją największą pasją. Swego czasu prowadziłem szkołę tańca Break Dance i Electric Boogie. Dziś jestem trenerem, instruktorem fitness oraz Instruktorem Progresywnej Kalisteniki z unikatowym certyfikatem PCC (Progresive Calisthenics Certificate). Opracowałem swój własny program treningowy, który opisuję w mojej książce pod tytułem HARDY WORKOUT, którą wydałem w tym roku.
https://www.empik.com/hardy-workout-mielewczyk-marcin-hardy,p1239321863,ksiazka-p

Prywatnie jestem mężem i tatą, a każdego dnia pomagam ludziom w walce ze swoimi słabościami i towarzyszę im w procesie stawania się tym, kim pragną być. Przez ostatnie lata pracy wpłynąłem na ZDROWIE, MOTYWACJE i JAKOŚĆ ŻYCIA WIELU LUDZI. Ale co najbardziej mnie cieszy to fakt, że moi podopieczni pokochali aktywność i zaczęli czuć się w niej naturalnie.

Osobiście zainwestowałem tysiące godzin na zgłębianie wiedzy na temat ZDROWIA, SPORTU i POZNAWANIA BIOMECHANIKI LUDZKIEGO CIAŁA, co szczegółowo opisuję w mojej książce. Spędziłem niezliczone godziny na sali treningowej walcząc ze swoimi słabościami. Codziennie dzielę się wiedzą i zdobytym doświadczeniem podczas treningów personalnych z ludźmi, towarzysząc im w drodze po ich własne marzenia. Moim mottem życiowym jest: „Inwestycja w siebie, to inwestycja w sukces”. I oczywiście uwielbiam zdrową rywalizację.

Grzegorz Białas

Mam 30 lat, jestem czynnym profesjonalnym zawodnikiem MMA. Od 10 lat zajmuję się pracą trenerską. Jestem instruktorem sportu o specjalizacji kulturystyka i fitness, boks, MMA. Jestem również licencjonowanym trenerem personalnym. Wyszkoliłem kilku Mistrzów Polski amatorów jak i zdobywców medalowych miejsc na imprezach krajowych.

Z własnych osiągnięć: vice mistrzostwo w międzynarodowym turnieju zapaśniczym w stylu wolnym z 2007 roku i brązowy medal na mistrzostwach świata w MMA we Włoszech z 2019 roku. Mam również tytuł dwukrotnego Mistrza Polski w MMA i grapplingu.
Pracuję również w prywatnym liceum jako nauczyciel MMA (dodatkowe zajęcia z WF).
W pracy trenerskiej zwracam uwagę na poprawność techniki, motywację oraz dobry humor i szacunek. Na moich treningach nie ma czasu na nudę. Motto trenerskie: „Być dla innych takim trenerem jakiego sam bym chciał mieć”.

Arkadiusz Ptaszkowski

Trener personalny od ponad 6 lat. Współpracuję na co dzień z osobami, mającymi na celu szeroko rozumianą poprawę kondycji fizycznej, zmniejszenie bólów związanych z dysfunkcjami, wynikającymi ze wcześniejszych zaniedbań czy też siedzącego trybu życia. Pomagam także w celach sylwetkowych, zarówno związanymi z redukcją masy ciała czy też jej zwiększenia. Znaczna część osób korzysta także z mojego wsparcia z zakresu przygotowania się do zawodów biegowych, zawodów typu Runmageddon i innych. Z mojej pomocy skorzystało już kilkuset podopiecznych, często zmieniając obraz całego swojego życia.

Żyjemy w czasach ciągłego stresu i przemęczenia psychicznego, nie znajdując czasu czy energii na to, by zrobić coś ze sobą. Bardzo dużo spędzamy przy biurku, za kierownicą, przełykając w pośpiechu niezdrowe jedzenie, to wszystko wpływa na drastyczne pogorszenie stanu naszego zdrowia i jakości naszego życia. Tyjemy, wpadamy w nałogi z papierosami, alkoholem, jedzeniem, szukając w nich odreagowania na trudy życia codziennego. Aktywność to najlepszy sposób, by to zmienić, zmienić niezdrowe nałogi, w uzależnienie od ruchu i dzięki temu w pełni cieszyć się życiem.

Sam od małego dzieciaka trenowałem większość możliwych sportów. Głównie wyczynowo uprawiałem przez 10 lat biegi narciarskie, z czego 4 lata w Szkole Mistrzostwa Sportowego, zdobywając medale na mistrzostwach Polski czy Pucharach Polski. Poza biegami narciarskimi, hobbystycznie, między innymi: skok w dal, tenis stołowy, piłkę nożną. Teraz często startuje w zawodach takich jak półmaratony, maratony, biegi z przeszkodami, zdarza się wrócić do “korzeni” wystartować w ultramaratonie na “biegówkach”, czy epizodycznie wystartować w triathlonie, chodzę, biegam po górach, jestem pasjonatem zdrowego stylu życia. Nie zamykam się na jedną aktywność zarówno dla siebie jak i dla moich podopiecznych, często pchając ich w próby startów w amatorskich zawodach czy też przeróżnych sportów rozwijających umysł i ciało.

Poza prowadzeniem treningów personalnych jestem też przedsiębiorcą, zarządzam trzema klubami treningów personalnych oraz prowadzę projekty corporate wellness, mające na celu poprawę aktywności i świadomości pracowników korporacji i większych firm. Udzielam często wykładów związanych ze zdrowym podejściem do siebie.

Przeszedłem multum kursów przygotowawczych do zawodu trenera i ciągle szkolę się uzupełniając wiedzę, która dość dynamicznie zmienia się, tak samo jak zmieniają się nasze nawyki, przyzwyczajenia, styl życia.

Jeśli chcesz lepiej się czuć ze sobą, mieć lepszą sylwetkę, pozbyć się dręczących bólów pleców kolan, wystartować w zawodach, poprawić wynik, który od dłuższego czasu się nie zmienia…

Jarosław Pasoń

29 lat. Certyfikowany Trener Personalny z kilkuletnim doświadczeniem. Absolwent Akademii Wychowani Fizycznego na wydziale wychowania Fizycznego i Sportu. Licencjonowany Trener szkolenia Podstawowego oraz Wyczynowego w Tenisie Ziemny. W latach młodzieńczych trenowałem zawodniczo przez wiele lat z osiągnięciami na arenie ogólnopolskiej. Instruktora Siatkówki oraz Narciarstwa Zjazdowego. Pasjonat i czynny amator Kolarstwa Szosowego. Zwolennik treningów ogólnorozwojowych podnoszących zdrowie oraz sprawność ogólną moich podopiecznych.

Kamil Demczuk

Jestem trenerem personalnym oraz specjalistą do spraw żywienia i suplementacji. Pomagam spełniać marzenia oraz cele z którymi ludzie zgłaszają się do mnie. We współpracy używam własnych innowacyjnych metod treningowych, które są wynikiem kilkuletnich doświadczeń.

Specjalizuję się w obszarze treningu takiego jak: trening modelujący sylwetkę, trening poprawiający mobilność i koordynację, trening siłowy, trening redukujący tkankę tłuszczową, trening funkcjonalny. Posiadająca wiedza z zakresu treningu, jak również żywienia sprawia, że każdy klient jest traktowany indywidualnie, co przekłada się na rezultaty podopiecznych.

Od najmłodszych lat jestem pasjonatem aktywności fizycznej. Każdy dzień jest nowym wyzwaniem, gdyż współpracuje z ludźmi o różnych schorzeniach i dolegliwościach, co sprawia, że dociekam, czytam jak naprawić dane schorzenie.

Na swoim koncie mam m.in. tytuł Vice Mistrza Polski w sportach sylwetkowych 2020.
Moje motto: „Sport to zdrowie!”.

*** Redakcja zachowała oryginalną treść zgłoszeń. 

 

LINK DO GŁOSOWANIA: 

https://www.atomsms.pl/app/module/sonda2.html?sonda=473&enc=utf&mode=TDBIX.1809

Aby wziąć udział w głosowaniu, wyślij pod numer 72480 SMS o treści TYP.TR.X w miejsce X wpisując symbol oznaczający wybranego kandydata.

Koszt wysłania SMSa to 2.46 zł z VATem.

Głosowanie potrwa do 20.04.2020.

Osoba, która zdobędzie największą liczbę głosów zdobywa prestiżową statuetkę oraz kampanię reklamową w serwisach wydawnictwa I.D.MEDIA. Dwie kolejne osoby zdobywają wyróżnienie w postaci dyplomu i zestawy kosmetyków.

POWODZENIA!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Prosimy wpisz swój komentarz!
Prosimy podaj swoje imię tutaj.