Wszystko, czego chcemy na Boże Narodzenie to…emocjonalna kampania od Esprit

0
80

Jak wygląda idealne przyjęcie świąteczne? …świętujemy z przyjaciółmi i rodziną! W tym roku marka Esprit jest bardzo wyjątkowym ekspertem od tego, czym są Święta Bożego Narodzenia.

 

Bohaterami kampanii #asktheexpert są dzieci, które wtajemniczają nas w swoje sekrety, jak powinna wyglądać idealna uroczystość świąteczna. Ponieważ świat po prostu jaśnieje im w oczach. Nasi mali eksperci dzielą się swoimi przemyśleniami na temat najlepszych świątecznych stylizacji, jak się bawić i kogo zaprosić.

OPISZ IDEALNE PRZYJĘCIE ŚWIĄTECZNE?

„FAKE’OWY ELEKTRYCZNY PROJEKTOR DYSKOTEKOWY. TROCHĘ SZTUCZNEJ TRAWY.””, Michel (pięć lat). Czy jest lepszy sposób na spędzenie świąt niż stylowe świętowanie w świetnym stroju imprezowym? Dzięki tym elementom najlepszej świątecznej odzieży imprezowej, wykonanej z wysokiej jakości materiałów, takich jak cekiny lub aksamit, każdy jest gotowy, aby zabłysnąć w te Święta Bożego Narodzenia.

Co sprawia, że ​​czujesz się przytulnie w Boże Narodzenie?

„No cóż, byłoby dużo bąbelków”, Paul (pięć lat).

Oczywiście Esprit ma odpowiednie fasony, które otulą każdego cudownie miękko, aby spędzić relaksujące godziny przed choinką.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Prosimy wpisz swój komentarz!
Prosimy podaj swoje imię tutaj.