Wieczór z La Palmą. Zaprasza Dawid Łasut

0
659

Ocean zieleni, oaza ciszy, wieczna wiosna i wciąż aktywny wulkan… Jedni mylą ją z Palma de Mallorca, a inni z Las Palmas na Gran Canarii. Mowa o La Palmie – najbardziej dziewiczej i zielonej z archipelagu Wysp Kanaryjskich, ostatnim celu niekończącej się podróży rodziny Łasutów z Krakowa. Para z trojgiem małych dzieci eksplorowała wyspę przez letnie trzy miesiące. Wrażeniami, ujęciami z drona i licznymi anegdotami z tego wyjątkowego okresu podzielą się z nami już 15 września (we czwartek) podczas slajdowiska w krakowskiej restauracji Mangal (Krowoderska 28, start 19.00).

 

 

W programie wieczoru nie zabraknie kuchni hiszpańskiej, wina, upominków od partnerów projektu oraz licytacji charytatywnej na rzecz fundacji „Możesz na mnie liczyć”. Uczestnicy wieczoru wnoszą niewielką opłatę w wysokości 30zł. Zapisy na wydarzenie są możliwe poprzez social media organizatora – https://www.facebook.com/dawidlasut.

Zapraszają Alina Roszczyńska – agent ubezpieczeniowy, In Spa Kraków, Hotel Wiosna w Rabce, Optimal Fit – catering dietetyczny, Soap& Friends, szkoła języków iberyjskich Porto Alegre, Erbis choinki, Sayah Hand Made, Klimaty Południa, Leśne Spa, delikatesy hiszpańskie Lafuente. Wyjdź z domu! Świat jest piękny.

 

Kilka słów o organizatorze:

Dawid Łasut – społecznik, podróżnik, trener językowy i publicysta. Właściciel CJR “Efektywny rosyjski”. Organizator dziesiątków happeningów i spotkań krajoznawczych w Krakowie. Znany z akcji 2500 Tulipanów dla Krakowianek oraz corocznego Balu Dyplomacji Wschodniej. Współautor Alei Muralowej ku czci Żołnierzy Wyklętych na Azorach, od lat związany z fundacjami „Nie dzieli nas wiek” oraz “Możesz na mnie liczyć”.

Poprowadził wiele wydarzeń charytatywnych w Małopolsce oraz finał WOŚP w cypryjskiej Larnace. Namiętny podróżnik i nałogowy palacz. Prywatnie szczęśliwy mąż oraz autor trójki wspaniałych maluchów. W nieprzerwanej podróży bez masek od 2 września 2020.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Prosimy wpisz swój komentarz!
Prosimy podaj swoje imię tutaj.