Średnie ceny wynajmu samochodów dostawczych w województwie małopolskim

0
392

Zastosowanie wynajętych aut większych niż klasyczne osobowe jest naprawdę duże. Przydają się choćby podczas remontu, gdy musisz przewieźć płyty gipsowo-kartonowe z marketu budowlanego i zależy Ci na nich w całości. Warto więc zastanowić się, jakie są warunki wynajmu takich aut i czy opłaca się je zamawiać w województwie małopolskim.

Segment najmniejszy

Zacznijmy od segmentu, który mimo wszystko wynajmowany jest dość rzadko. To najmniejsze auta ładowne, które znajdziesz na przykład na stronie https://bziuk.pl/wypozyczalnia-samochodow-bochnia. Są praktyczne, małe, prowadzi się je niemalże jak zwykłe osobówki, ale dają możliwość przewiezienia niewielkich przedmiotów z tyłu. To auta typu Opla Combo. Średnia cena z limitem do 100 km waha się między 99 a 150 złotych za 5 godzin i maleje za dobę wraz z długością wynajmu, sięgając przy tygodniowym wypożyczeniu od 119 do 200 złotych.

Segment średni

W średnim segmencie mamy na myśli auta o dość sporej pace, ale jeszcze nie tak ładowne jak te, które za chwilę omówimy w dużym, klasycznym segmencie aut dostawczych. W tym przypadku mamy do wzięcia na przykład Peugeota Partnera czy Citroena Berlingo. Za 5 godzin można zapłacić już od 120 do nawet 200 złotych. W przypadku wynajmu tygodniowego cena spada do 169 złotych, ale potrafi wynosić także 230 złotych.

Segment duży

Tutaj możesz już przewozić niemalże wszystko, czego potrzebujesz, a auto jest spore i prowadzi się nieco inaczej niż osobówka. To choćby Opel Movano czy Peugeot Boxer. Auta te można wynająć na 5 godzin z limitem kilometrów za około 120-130 złotych. Najwyższe oferty wymagają opłaty do 200 złotych. Tydzień jazdy takim autem to z kolei wydatek od 179 do nawet 250 złotych za dobę w Małopolsce. Spora rozbieżność.

Czy opłaca się wynajmować samochody dostawcze w Małopolsce?

Oczywiście zastosowanie aut dostawczych jest bardzo szerokie, więc nie można zapominać, że kwota, którą trzeba zapłacić jest tylko częścią większej całości. Zależy także od wielu czynników, jak choćby limit kilometrów czy wyposażenie auta.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Prosimy wpisz swój komentarz!
Prosimy podaj swoje imię tutaj.