Spotkanie legend: the Memorial Tournament presented by Nationwide w Golf Channel Polska

0
660

Od 30 maja do 2 czerwca odbędzie się jeden z najważniejszy turniejów sezonu PGA TOUR: the Memorial Tournament presented by Nationwide. Gospodarzem zawodów jest Jack Nicklaus – ikona golfa, jeden z najlepszych zawodników w historii. Swój udział  potwierdzili m.in. legenda świata sportu – Tiger Woods, zeszłoroczny zdobywca Pucharu FedExa – Justin Rose, jeden z najwybitniejszych golfistów ostatniej dekady – Phil Mickelson, oraz młody, ale już bardzo utytułowany Justin Thomas. Partnerem transmisji oraz gospodarzem Strefy Kibica Golf Channel Polska jest Volvo Car Warszawa.

 

The Memorial Tournament presented by Nationwide to turniej golfowy, stawiający sobie trzy cele: upamiętnienie i uhonorowanie osób zasłużonych dla golfa, zaprezentowanie najlepszych na świecie golfistów rywalizujących na jednym z najbardziej wymagających pól oraz zbiórka funduszy dla organizacji charytatywnych. Gospodarzem jest Jack Nicklaus – rekordzista w liczbie zwycięstw turniejów wielkoszlemowych, uważany za najwybitniejszego golfistę w historii. Na jego zaproszenie do Dublina w stanie Ohio zjadą się zatem najlepsi golfiści świata, aby rywalizować o pieniądze, prestiż oraz punkty rankingowe. Swój udział w turnieju potwierdzili m.in. Justin Rose, Phil Mickelson i Justin Thomas.

Warto wspomnieć, że na turniej Jacka Nicklausa przyjedzie również inny golfista nazywany „Największym” – Tiger Woods. „Tygrys” prezentuje w ostatnich miesiącach nierówną formę: po niesamowitym, historycznym zwycięstwie w turnieju Masters, nie zakwalifikował się do finałowych rund kolejnego turnieju wielkoszlemowego: PGA Championship. Jego występ jest zatem zagadką: jakiego Tigera zobaczymy tym razem? Do tej pory, zwyciężał The Memorial Tournament presented by Nationwide aż pięciokrotnie: w 1999, 2000, 2001, 2009 oraz 2012 roku. Nikt inny nie może pochwalić się takim rekordem. Czy i tym razem zdominuje rywalizację, jak za dawnych lat?

Transmisje w Golf Channel Polska: czwartek, piątek, niedziela: 20:30, sobota: 21:00.

Partner transmisji: Volvo Car Warszawa jest również gospodarzem Strefy Kibica Golf Channel Polska. Zaproszeni goście, oraz zwycięzcy konkursu na fanpage’u Golf Channel Polska, będą wspólnie kibicować największym gwiazdom golfa. Dzięki Volvo Car Warszawa, druga runda turnieju nie będzie przerywana reklamami.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Prosimy wpisz swój komentarz!
Prosimy podaj swoje imię tutaj.