Spersonalizuj swój styl z okularami CrossEyes

0
928

CrossEyes to duńska sieć salonów optycznych, zajmująca się tworzeniem oprawek i okularów korekcyjnych, oraz przeciwsłonecznych. Głównym założeniem marki  jest dotarcie do każdego klienta – niezależnie od wieku, płci, czy zainteresowań, i spełnienie jego indywidualnych potrzeb. CrossEyes stawia na pełną personalizację oferowanych produktów i pozwala klientowi wybrać każdy element tworzący jego okulary.

 

Warszawski butik CrossEyes to wyjątkowe miejsce, w którym każda osoba może wybrać wymarzone oprawki i spersonalizować je na miarę swoich potrzeb, i osobistego stylu. Profesjonalny personel pomaga w doborze odpowiedniej oprawy, szkieł, a także zapewnia bezpłatne badanie wzroku.

Styl marki

CrossEyes to marka, która od samego początku istnienia stawia na zadowolenie klientów i spełnianie ich oczekiwań. Oprawki w tym miejscu znajdzie dla siebie każdy. W ofercie nie brakuje propozycji dla każdej grupy wiekowej. Styl marki charakteryzuje nordycki design i zawsze perfekcyjna jakość wykonania. Podstawową wartością marki jest transparentość cenowa – klient za każdy razem dokładnie wie, co w chodzi w pełną cenę wybranych przez niego okularów.

Trendy

Dodatkowo CrossEyes to brand, który podąża za panującymi trendami. Regularnie, raz w miesiącu, do oferty marki dodawane są nowe modele, będące odpowiedzią na aktualne tendencje w modzie.

Pierwszy butik marki CrossEyes w Polsce znajduje się w Warszawie, przy ul.Inflanckiej 4b.

https://www.facebook.com/CrossEyesWarsaw/

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Prosimy wpisz swój komentarz!
Prosimy podaj swoje imię tutaj.