Skoda Rapid / Rapid Spaceback – Odmłodzone

0
1418

Czeski producent na salonie samochodowym w Genewie zaprezentuje odmłodzone modele Rapid i Rapid Spaceback. Oprócz nowych elementów stylistycznych i technologii oświetleniowej do gamy silnikowej dojdą dwie wersje 3-cylindrowego silnika o pojemności 1,0 litra i mocach 95 i 110 KM.

 

Z przodu nowe wersje rozpoznamy po dolnej części zderzaka z nowymi światłami przeciwmgielnymi, opcjonalnie z funkcją doświetlania zakrętów. Za dopłatą główne reflektory mogą być wykonane w technologii biksenonowej i LED do jazdy dziennej. Ponadto w opcji dostępny będzie asystent świateł, dzięki któremu nie trzeba będzie martwić się o dopasowanie oświetlenia.

Automat sam zdecyduje, kiedy i jak ograniczyć strumień światła, by nie oślepiać jadących przed nami czy z naprzeciwka. W tylnej części znajdziemy nowe, przyciemnione klosze świateł, które teraz opcjonalnie mogą być wykonane w technologii LED. Ofertę wzbogacono także o nowe wzory felg. Modyfikacjom poddano jeszcze wnętrze, zmieniono m.in. wloty powietrza, wskaźniki i panel klimatyzacji manualnej.

Zmodernizowany system Connect zyskał m.in. funkcję hot-spot, dzięki której wszyscy pasażerowie mogą korzystać z dostępu do sieci. Znajdziemy też wiele nowych schowków i rozwiązań przyjaznych użytkownikom, np. skrobaczkę ukrytą we wlewie paliwa, dwustronną matę w bagażniku i dodatkowe złącza USB dla pasażerów tylnej kanapy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Prosimy wpisz swój komentarz!
Prosimy podaj swoje imię tutaj.