Skandynawowie wciąż najbardziej cenią Lexusa

0
936

Lexus zajął pierwsze miejsce w rankingu AutoIndex, największym badaniu zadowolenia posiadaczy samochodów w Szwecji i Norwegii. Już po raz szósty z rzędu!

 

Marka Lexus zwyciężyła w tegorocznym norweskim rankingu AutoIndex, zdobywając rekordowy wynik 932 punktów, najwyższy w 16-letniej historii badań. Oprócz zwycięstwa w klasyfikacji ogólnej, Lexus uzyskał również najwyższą punktację we wszystkich czterech ocenianych obszarach: zadowolenia z samochodu i jazdy, lojalności wobec marki, zadowolenia z procesu zakupu oraz obsługi serwisowej.

Lexus zajął także najwyższą pozycję z wynikiem 892 punktów i dużą przewagą nad konkurentami w rankingu przeprowadzonym w Szwecji – również po raz szósty z rzędu.

– Uzyskanie tej nagrody po raz szósty z rzędu to niesamowita sprawa – mówi Tone Thunes, dyrektor ds. marketingu i obsługi klientów norweskiego oddziału Lexusa. – Jednocześnie jest to potwierdzenie nie tylko jakości naszych samochodów, ale i zaangażowania wszystkich pracowników salonów. Jesteśmy wdzięczni klientom za zaufanie, jakim darzą nas od lat. To dla nas najlepsza motywacja do ciągłego doskonalenia.

AutoIndex to coroczny ranking przeprowadzany przez Loyalty Group International. W tym roku badaniem objęto 15934 losowo wybranych posiadaczy samochodów w Norwegii i ponad 15 tysięcy użytkowników aut w Szwecji oraz 23 producentów pojazdów. Samochody objęte badaniem musiały być zarejestrowane po raz pierwszy w latach od 2010 do 2016.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Prosimy wpisz swój komentarz!
Prosimy podaj swoje imię tutaj.