Sezon żeglarski w Hotelu Mikołajki***** otwarty!

0
1536

W weekend 13-14 maja br. w Mikołajkach oficjalnie otwarto sezon żeglarski. W Przystani Rezydentów 180s.pl przy Hotelu Mikołajki***** odbyła się wyjątkowa żeglarska impreza otwierająca letni sezon dla wszystkich miłośników mazurskiego żeglarstwa, połączona z regatami i wyśmienitą kuchnią. Na otwarciu bawili się m.in. polska modelka, zdobywczyni tytułu Miss Polonia 2011 r. i prezenterka telewizyjna – Marcelina Zawadzka i aktor – Tomasz Ciachorowski.

 

Ubiegły weekend w Mikołajkach, a dokładniej w Cichej Zatoce na Jeziorze Mikołajskim, był prawdziwym świętem dla fanów żeglarstwa. Sezon letni otworzyły regaty w Przystani 180s, a następnie grill i atrakcje przy Hotelu Mikołajki*****, stanowiącym razem z przystanią integralną część Ptasiej Wyspy.

Fani żeglarstwa mogli m.in. przyjrzeć się prezentacjom jachtów motorowych ze stoczni WINDY i odbyć pływanie testowe. W ten sposób sezon żeglarski przywitało niemal 50 gości, a wśród nich m.in. Marcelina Zawadzka i Tomasz Ciachorowski.

– Początek sezonu przesunął się w tym roku w czasie z powodu wysokiego poziomu wód. Wyjątkowo deszczowa i chłodna wiosna nie sprzyjała żeglarzom. Jednak w tej chwili sezon żeglarski w naszej okolicy uznajemy za oficjalnie otwarty. Maj jest zwykle miesiącem, kiedy mazurskie jeziora zapełniają się gęściej żaglówkami, a takie miejscowości jak Mikołajki zaczynają tętnić życiem po zimie. Od teraz aż do października Jezioro Mikołajskie, na którym położony jest Hotel Mikołajki***** będzie pełne życia – mówi Ireneusz Czerski, dyrektor Hotelu Mikołajki*****.

Od strony muzycznej imprezę wsparła ISLET, a właściwie Izabela Laskowska, wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów.

Partnerami wydarzenia obok Hotelu Mikołajki***** byli: SKYBOAT oficjalny dealer WINDY, Draco, DELPHIA Yachts i Henri Lloyd.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Prosimy wpisz swój komentarz!
Prosimy podaj swoje imię tutaj.