RRG Warszawa z nowym modelem Dacia Duster oraz z nowym salonem i serwisem w Warszawie

0
1659
2017 - New Dacia DUSTER tests drive in Greece

12 lutego 2018 roku największy dealer Renault i Dacia w Polsce otworzył piąty obiekt na terenie Warszawy. Tym razem francuski koncern postawił na lokalizację przy ulicy Białowieskiej 10a znajdującej się na  Pradze Południe. Z tej okazji sympatycy marki, w sobotę 10 marca 2018 roku, będą mogli zobaczyć nie tylko nową przestrzeń motoryzacyjną, ale przede wszystkim będą mogli podziwiać najnowszy model DACIA DUSTER.

 

Sobota 10 marca 2018 roku to podwójne święto w kalendarzu francuskiego koncernu motoryzacyjnego. W tym dniu marka zaprasza nie tylko do nowo otwartego salonu i serwisu zlokalizowanego na warszawskiej Pradze, ale przede wszystkim zachęca wszystkich fanów DACIA DUSTER do zapoznania się z jej najnowszym modelem. Podczas Dni Otwartych, które przypadają na okres 10-17 marca, każdy odwiedzający będzie mógł zobaczyć nowy model DACIA DUSTER.

Nowa Dacia Duster jest połączeniem komfortu i terenowych właściwości na miarę prawdziwego SUV-a jednak za nadal bezkonkurencyjną cenę. Dzięki całkowicie zmienionemu designowi nadwozia Nowy Duster stwarza poczucie mocy i solidności. Przeprojektowane wnętrze jest bardziej komfortowe i ergonomiczne. Nowe elementy wyposażenia i systemy wspomagania prowadzenia czynią z Nowego Dustera autentycznego SUV-a, komfortowego i wszechstronnego w codziennym użytkowaniu. Nowe systemy wspomagania prowadzenia, które zwiększają przyjemność jazdy „on road” i „off road”.

Bardziej skuteczny napęd 4×4 i zachowane możliwości pokonywania wzniesień, które plasują ten model w rynkowej czołówce. Przeprojektowane, obszerniejsze siedzenia zapewniają lepsze podparcie boczne przy pokonywaniu zakrętów. Zastosowana w nich pianka o większej gęstości zapewnia większą trwałość i wyższy komfort. Nowy Duster dysponuje 27,2 litrami schowków rozmieszczonych w całej kabinie, w tym nową szufladą o pojemności 2,8l umieszczoną pod fotelem pasażera z przodu. Objętość bagażnika liczona do wysokości tylnej półki wynosi: 445 dm3 VDA (478 l) w wersji 4X2 i 411 dm³ VDA (467 l) w wersji 4X4. Maksymalna objętość bagażnika po złożeniu tylnej kanapy wynosi 1 478 dm3 VDA (1 623 l).

Nowy Duster zyskał wyposażenie, które ułatwia mu poruszanie się zarówno w mieście jak i z dala od przetartych szlaków. Nowy Duster jest wyposażony w nowe, elektryczne wspomaganie kierownicy. System Multiview Camera obejmuje cztery kamery: czołową, dwie boczne i tylną i pozwala kierowcy lepiej ocenić to, co dzieje się wokół samochodu. System wspomagania zjazdu ze wzniesienia (Hill Descent Control) umożliwia kontrolowanie prędkości podczas zjazdu o dużym nastromieniu. Nowy Duster jest również wyposażony w przydatne systemy wspomagania prowadzenia, które zwiększają bezpieczeństwo.

W dniu 10 marca na wszystkich odwiedzających czeka duża dawka emocji. Na ten jeden dzień salon samochodowy zamieni się w atrakcyjną przestrzeń eventową z DACIĄ DUSTER w roli głównej. Każdy odwiedzający będzie mógł znaleźć coś dla siebie. Pod okiem ekspertów odbędą się atrakcyjne warsztaty.

Na szczególną uwagę zasługują zajęcia komponowania świec żelowych lub projektowania ogrodów w szklanych słojach. Następnie z własnoręcznie zrobioną pracą będzie okazja do zrobienia sobie zdjęcia w foto budce. Nie tylko dorośli będą mogli twórczo spędzić ten czas, ale również dzieci, dla których organizator zapewnia animatorów w kąciku z kolorowankami i malowaniem buziek. Dla tych osób, które w tym dniu będą zmotoryzowane przewidziany jest bezpłatny przegląd oraz umycie auta.

Po takiej dawce wrażeń na zgłodniałych będą czekały pyszne burgery. Na pamiątkę tego spotkania każdy z odwiedzających będzie mógł zamówić sobie koszulkę ze swoim imieniem. Koszulki będzie można odebrać w następną sobotę, 17 marca.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Prosimy wpisz swój komentarz!
Prosimy podaj swoje imię tutaj.