Popularne marki samochodów, które można wziąć w leasing

0
794

Duże zainteresowanie danymi markami aut jest zazwyczaj sygnałem, że mamy do czynienia z pojazdami oferującymi optymalne parametry w stosunku do ceny oraz uchodzące za bezproblemowe w eksploatacji. Decydując się na pozyskanie takiego samochodu, można więc liczyć na korzyści, które przyciągnęły wielu przedsiębiorców. Poniżej prezentujemy ranking popularnych marek aut dostępnych w leasingu. Może stanowić on cenne źródło inspiracji dla niezdecydowanych.

 

Skoda
Modele Skoda wyposażone są w najbardziej zaawansowane systemy wspierające na drodze i chroniące pasażerów w czasie wypadku, a także w technologie aktywnie zapobiegające kolizjom. Nie dziwi więc fakt, że właśnie samochody tej marki bardzo często stanowią przedmiot leasingu. Silniki pojazdów czeskiej firmy dzięki swojej dynamiczności gwarantują niebywałą przyjemność prowadzenia. Marka w całym procesie produkcyjnym stara się zminimalizować zużycie paliwa i emisję spalin, by użytkowanie aut okazało się opłacalne i ekologiczne.

Toyota
Do wzięcia Toyoty w leasing zachęca przede wszystkim legendarna niezawodność jej modeli. Wszystkie samochody marki tworzone są z najwyższą dbałością o szczegóły. Dzięki temu kierowcy zyskują pewność, że prowadzą bezpieczne samochody oferujące komfort użytkowania przez wiele lat. Większość posiadaczy tych aut przyznaje pojazdom maksymalną ocenę za bezawaryjność.

Jeżeli interesuje Cię leasing Toyota, ofertę samochodów osobowych sprawdzisz na stronie https://klf24.pl/oferta-pojazdow/samochody-osobowe/Toyota. Dostępne są modele nowe i używane, dlatego łatwo uda się znaleźć odpowiednią propozycję dla siebie.

Zastanawiasz się, czy leasing tej marki się opłaca? Możesz skorzystać z przydatnego narzędzia. Toyota leasing kalkulator pozwala zapoznać się z przeciętnym kosztem całkowitym finansowania oraz średnią wysokością miesięcznej raty. Wystarczy podać cenę modelu, okres leasingu, wysokość wykupu i wpłaty początkowej.

Volkswagen
Pierwsze lokaty w rankingu popularności zajmują finansowanie Skoda oraz Toyota leasing. Kolejną pozycję zdobył Volkswagen. Produkowane przez niego pojazdy są ekonomiczne, a zarazem ekologiczne. Marka stawia na innowacyjne technologie spełniające najsurowsze normy w kwestii emisji dwutlenku węgla. Ponadto priorytetami firmy pozostają mobilność, wygoda użytkowania i rozwój. Decydując się na leasing samochodu osobowego Volkswagen, można liczyć na doskonałe systemy wspomagające, które pozwalają uniknąć wypadków i zminimalizować ich skutki.

Opel
Marka Opel jest obecna na rynku już od ponad 150 lat. Posiada szeroką gamę modeli samochodów osobowych, dlatego należy do najchętniej leasingowanych. Samochody Opel cenione są za maksymalny komfort jazdy oraz technologie służące zwiększeniu bezpieczeństwa na drodze. Zaawansowane systemy wspomagające pozwalają skupić się na prowadzeniu pojazdu i dotarciu do celu. Ponadto odpowiednia moc silnika i atrakcyjne wzornictwo to cechy, które niezmiennie przyciągają inwestujących przedsiębiorców.

Ford
Modele Forda mają mocne, oszczędne i uniwersalne silniki. Wieloletnia motoryzacyjna tradycja pozwala marce projektować i produkować najwyższej jakości pojazdy. W połączeniu z atrakcyjnymi cenami i niezawodną obsługą serwisową zaowocowało to pozycją jednego z liderów w kwestii leasingu samochodów dla firm. Pojazdy Forda charakteryzuje dbałość o bezpieczeństwo i innowacyjność, dlatego zdecydowanie warto zapoznać się z dostępną ofertą modeli.

Najchętniej leasingowane marki samochodów mają nie tylko opinię niezawodnych i komfortowych, ale też zazwyczaj są intensywnie poszukiwane na rynku wtórnym. Oznacza to, że po zakończeniu umowy z leasingodawcą można łatwiej je sprzedać. Niezależnie, czy przedmiotem kontraktu jest Toyota leasing, czy też finansowanie pojazdu innej przodującej marki, wykupiony przedmiot okaże się łatwo zbywalny. Warto zatem zastanowić się nad leasingiem modelu pochodzącego z oferty wyżej opisanych firm i skontaktowaniem się z doradcą leasingowym.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Prosimy wpisz swój komentarz!
Prosimy podaj swoje imię tutaj.