Pierwszy poważny sprawdzian sezonu PGA TOUR na żywo w Golf Channel Polska

0
298

Farmers Insurance Open jest dla największych gwiazd golfa jednym z pierwszych poważnych sprawdzianów w kalendarzu PGA TOUR. Do San Diego przyjadą m.in. Tiger Woods, Rory McIlroy, Justin Rose i Jordan Spieth. Forma na początku sezonu może wielu mistrzom wyznaczyć rytm i zadania na kolejne turnieje. Transmisja od czwartku do niedzieli o 21:00
w Golf Channel Polska.

 

Na kalifornijskim polu Torrey Pines spotka się prawie cała śmietanka światowego golfa, m.in.: Tiger Woods, Justin Rose, Jon Rahm, Rory McIlroy, Jason Day i Jordan Spieth. Dla Tigera będzie to pierwszy start w PGA TOUR w tym sezonie. Zwyciężał on w Farmers Insurance Open aż siedmiokrotnie, w latach: 1999, 2003, 2005, 2006, 2007, 2008 oraz 2013. Zeszły sezon zakończył pamiętnym, historycznym zwycięstwem podczas TOUR Championship by Coca-Cola. Po okresie świąteczno-noworocznym, spragnieni wrażeń kibice ostrzą sobie zęby na występy Tigera w 2019 roku. Na pewno ciekawi formy swojego idola będą też młodsi gwiazdorzy golfowi – wielkie nazwiska, marki same w sobie, również piszący piękną historię nowoczesnego golfa.

Transmisja w Golf Channel Polska rozpoczyna się o 21:00, a poprowadzi ją najlepszy polski komentator golfowy: Jacek Person. Cały niedzielny finał, dzięki partnerowi transmisji – Porsche Centrum Warszawa – nie będzie przerywany reklamami.

Porsche Centrum Warszawa jest również gospodarzem Strefy Kibica Golf Channel Polska, podczas której będzie miała miejsce premiera Porsche Panamera GTS. Zaproszeni goście oraz zwycięzcy konkursów na fanpage’u Golf Channel Polska, będą wspólnie kibicować największym gwiazdom golfa.

* * *

Golf Channel Polska HD – sportowo-lifestyle’owy kanał TV tworzony na licencji NBCUniversal oraz PGA TOUR. W programie 25 godzin transmisji na żywo w tygodniu z najbardziej prestiżowych zawodów golfowych na świecie oraz programy rozrywkowe, informacyjne i szkoleniowe. Golf Channel Polska jest dostępny w jakości HD, 24 godziny na dobę, z polskim komentarzem, na platformie Cyfrowego Polsatu oraz w sieciach cyfrowej telewizji kablowej Multimedia Polska, UPC oraz Vectra, a także przez internet w serwisie IPLA

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Prosimy wpisz swój komentarz!
Prosimy podaj swoje imię tutaj.