Panasonic LUMIX G100 – wyjątkowy aparat dedykowany vlogerom

0
110

W ofercie marki Panasonic pojawił się dedykowany vlogerom i kreatywnym twórcom nowy model aparatu z wymienną optyką LUMIX G100. Trwa właśnie promocja, dzięki której do zakupu aparatu dołączany jest rejestrator obrazu HV-HCA14 za 1 zł. Regulaminy akcji znajdziecie na stronach poszczególnych dealerów.

 

 

LUMIX G100 ma wszystko, czego potrzeba, aby nagrywać vlogi w doskonałej jakości 4K/30p i FHD/60p – nawet w najmniej sprzyjających warunkach. Aparat jest lekki i kompaktowy. Połączenie stabilizacji obiektywu i 5-osiowej stabilizacji aparatu LUMIX sprawia, że drgania nie występują, nawet kiedy operator jest w ruchu, a technologia OZO Audio marki Nokia zapewnia czysty i żywy dźwięk bez konieczności korzystania z zewnętrznego mikrofonu.

LUMIX G100 integruje łączność Bluetooth i Wi-Fi. Dzięki dedykowanemu przyciskowi szybko przesyła filmy oraz zdjęcia do smartfona, umożliwiając udostępnianie ich w mediach społecznościowych za pośrednictwem bezpłatnej aplikacji LUMIX Sync na iOS i Androida. To doskonały wybór dla wideoblogerów, dzielących się swoją codziennością z innymi.

Tylko teraz przy zamówieniu aparatu LUMIX G100 w przedsprzedaży na www.beiks.com, LUMIXwww.fotoplus.pl oraz www.cyfrowe.pl możesz odebrać zestaw z rejestratorem obrazu HV-HCA14 za 1 zł. Promocja trwa do wyczerpania zapasów.

Szczegóły na stronie https://www.panasonic.com/pl/promocje/promocje/kup-lumix-g100w-i-odbierz-zestaw-z-rejestratorem-obrazu-za-1-zl.html

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Prosimy wpisz swój komentarz!
Prosimy podaj swoje imię tutaj.