Niech ci włos z brody nie spadnie!

0
122

Ostatnimi czasy przed każdym właścicielem bujnego zarostu stoi nie lada wyzwanie: jak dbać o brodę czy wąsy w sytuacji gdy nie można się dostać do barbera? Na szczęście można temu zaradzić, wystarczy sięgnąć po profesjonalne kosmetyki stworzone z myślą o prawdziwych facetach!

 

Jeszcze rok temu pielęgnacja wąsów i brody oznaczała dla eleganckiego mężczyzny czystą przyjemność. Wystarczyło zadzwonić do ulubionego barbera, umówić się na wizytę, by mieć pewność, że zarost będzie odpowiednio przycięty, wyczesany i wypielęgnowany. Wszystko zmieniło się wraz z nadejściem marca 2020 i pandemii korona wirusa…

Podobnie jak wasze dziewczyny czy żony nie mogły dostać się do fryzjera, kosmetyczki czy manikiurzystki, tak i wy, drodzy panowie, zetknęliście się pewnie z z sytuacją, gdy salon, z różnych powodów nie mógł was tak po prostu umówić na wizytę, albo, że trzeba na nią naprawdę długo poczekać… Co wtedy?

Oczywiście, można w przypływie złości machnąć na to wszystko ręką, złapać za maszynkę, ogolić całą twarz i zaskoczyć rodzinę i przyjaciół nowym image. Zamiast jednak iść na skróty, może jednak lepiej bardziej się postarać i spróbować zawalczyć o to, co sprawiało ci tak wiele przyjemności i w sposób najbardziej widoczny kształtowało twój wizerunek? Warto podjąć się tego wyzwania, tym bardziej, że w zwycięskim wyjściu z tego boju pomoże ci niezawodne oręże w postaci profesjonalnych środków do pielęgnacji zarostu.

Przede wszystkim, bez względu na to, czy twój zarost jest małych czy całkiem słusznych rozmiarów, możesz wybierać spośród ogromnej ilości szczotek czy grzebieni pomagających ujarzmić nawet najbardziej potargany zarost. Wśród wielu produktów do pielęgnacji brody, znaleźć możemy też sprytny komplet: nożyczki i przyrząd służące do właściwego przycinania i modelowania zarostu. Boisz się, że nie dasz rady, że to nie na twoje nerwy… Spokojnie, wyobraź sobie, że żona każe ci skrócić swoje włosy o 3 centymetry i ani milimetra mniej i od razu ręka przestanie ci drżeć!

Gdy broda zostanie już nieco przystrzyżona, wtedy można zająć się jej odpowiednim nawilżeniem. Warto wykonać ten zabieg zwłaszcza jesienią i zimą, gdy nasz zarost narażony jest na działanie zmiennych czynników zewnętrznych, takich jak mróz, wiatr czy suche ogrzewane powietrze w domu lub w pracy. Dawną formę uda się odzyskać dzięki specjalnym szamponom, odżywkom, a przede wszystkim, olejkom, które każdy brodacz powinien mieć w swej łazience. W pielęgnacji pomogą też inne preparaty, np. specjalna pasta stylizująca, która zdyscyplinuje nawet niesforne kosmyki!

Twój ulubiony barber nie może umówić cię na wizytę? Nie dzieł włosa na czworo, wystarczy zaopatrzyć się w profesjonalne preparaty. Dla każdego faceta to nie jest zadanie, które go przerasta, ale wyzwanie, któremu sprosta bez trudu!

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Prosimy wpisz swój komentarz!
Prosimy podaj swoje imię tutaj.