Naturalnie piękne prezenty na targach Ekotyki online!

0
372

Przez telefon, tablet lub komputer – nadchodzi zakupowe szaleństwo w kilkudziesięciu sklepach z ekologicznymi produktami!

 

 

Świąteczne Ekotyki, czyli wirtualne targi kosmetyków naturalnych odbędą się w dniach 10-12 grudnia 2022 – zakupy etycznych, naturalnych produktów zrobicie bez wychodzenia z domu. Jak? Wpisując ten sam kod EKOTYKI w każdym ze sklepów, które biorą udział w akcji! Takie to proste.

Dlaczego warto?

Na ekotykach online nie zabraknie hitów naturalnej pielęgnacji, nowych marek kosmetycznych, ekskluzywnych premier, aromatycznych świec, akcesoriów home SPA i zero waste. Wirtualni wystawcy przygotowują rabaty do -50%, darmową dostawę oraz gratisy do zakupów!

To idealny moment na zaopatrzenie siebie i bliskich w wyjątkowe, naturalne i bezpieczne prezenty. Robiąc zakupy na Ekotykach online wspierasz polskie firmy i polskie produkty!

Na początku grudnia w social mediach organizatora pojawi się lista wirtualnych wystawców, a 10 grudnia o godzinie 11:00 ich wyjątkowych, targowych ofert. Zakupy w tych sklepach będziecie mogli zrobić bezpośrednio – przechodząc od razu do oferty! U wszystkich wystawców będzie działał ten sam kod EKOTYKI – a za nim będzie krył się rabat, gratis do zamówienia lub darmowa dostawa.

Wszystkiego dowiecie się wkrótce!

Warto śledzić Ekotyki na Facebooku i Instagramie – możecie tam wziąć udział w bezpłatnych warsztatach i prelekcjach online na różne tematy, związane z naturalnym, holistycznym dbaniem o siebie i kosmetykami!Udział w zakupowym wydarzeniu jest oczywiście darmowy i otwarty dla wszystkich.

Kiedy? 10 grudnia od 11:00 do 12 grudnia do godziny 23:59
Gdzie? http://ekotyki.pl/online oraz na Facebooku i Instagramie EKOTYKI
——
Ekotyki to autorski projekt Karoliny Kiepas – wegetarianki i aktywistki prozwierzęcej. Pomysł na targi zrodził się w 2016 roku, gdy zmieniła swoją pielęgnację i znalazła naturalne zamienniki ulubionych kosmetyków z drogerii.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Prosimy wpisz swój komentarz!
Prosimy podaj swoje imię tutaj.