Miłośników pięknych kobiet zapraszamy na Wieczór Tunezyjski do Krakowa

0
1007

Wszystkich miłośników podróży, pysznego jedzenia, dobrej muzyki i pięknych kobiet zapraszamy do udziału w kolejnym głośnym projekcie krakowskiego społecznika Dawida Łasuta – Wieczorze Tunezyjskim. Będzie jak zwykle – radośnie, z rozmachem i w gronie aktywnych, prospołecznych ludzi o wielkich sercach!

 

W programie wydarzenia:

 

– taniec brzucha w wykonaniu Kingi Kwiecień

– degustacja najprawdziwszych potraw kuchni tunezyjskiej

– 25kg tort-niespodzianka od cukierni „Wyszukane desery” braci Szewczenko

– shisha

– zabawa w rytmie letnich hitów z Dj Bojack-iem

– mnóstwo upominków (mydełka od The Secret Soap, suweniry prosto z Tunezji, loteria z cennymi nagrodami, bezpłatne wejściówki do Jaskinii Solnej i Lejdis Fitness Club)

– kulinarne mistrzostwo świata (Spoko box – catering dietetyczny oraz włoska pizzeria DADDYS)

– 43 uczestników II edycji „Tunezji z szalonym Łasutem” podzieli się z Państwem swoimi wrażeniami oraz relacją fotograficzną z niedawno zakończonego urlopu.

 

 

Gościem specjalnym wieczoru będzie piosenkarka Magdalena Femme.

Honorowy patronat nad wydarzeniem objęli Tunezyjski Urząd ds. Turystyki oraz OASIS TOURS. O oprawę fotograficzną, jak zawsze, zadba niezastąpiony Piotr Werner.

To doskonała okazja by połączyć przyjemne z pożytecznym. W trakcie wieczoru odbędzie się aukcja charytatywna podczas której zlicytujemy zaproszenia na romantyczną kolację do „Klimatów Południa”, vouchery do Leśnego spa, weekend w hotelu Murowanica (Zakopane), biżuterię marki WĘC- Twój jubiler, zaproszenia do salonu „Triumf”.

15.05 wspieramy działalność fundacji „Nie dzieli nas wiek” oraz fundacji „Albedo”. Podczas loterii z cennymi nagrodami rozlosujemy vouchery na wycieczki z Oasis Tours, upominki od Aliny Roszczyńskiej (Kancelaria Finansowo- Ubezpieczeniowa) oraz kosmetyki marki Jeunesse. Na serdeczne podziękowania za wsparcie dla projektu zasłużyli Media Billboards oraz Mercator Medical.

REZERWACJA MIEJSC:

Ponieważ wydarzenie już teraz cieszy się sporą popularnością w trosce o komfort uczestników liczba miejsc została mocno ograniczona. W celu rezerwacji wejściówki wymagana jest wpłata datku o wartości 20zł/osoba tytułem „Darowizna – Tunezja” na konto Fundacji „Nie Dzieli Nas Wiek” – Centrum Aktywności Seniorów. Numer rachunku bankowego: 29 2030 0045 1110 0000 0415 7100. Nazwa banku: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.

Potwierdzenia przelewu należy przesyłać na maila dlasut@interia.pl. W tytule wiadomości wpisujemy imiona i nazwiska uczestników. W odpowiedzi otrzymacie specjalny e-bilet, a Państwa nazwisko zostanie dopisane do listy gości.

Widzimy się już 15.05 (poniedziałek) w krakowskim SHISHA CLUB by Bollywood (Mały Rynek 3).
Start: 19.30

Do zobaczenia!

Dawid Łasut – organizator / https://www.facebook.com/dawidlasut/?fref=ts

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Prosimy wpisz swój komentarz!
Prosimy podaj swoje imię tutaj.