Mila Kunis i jej piękne czarne oczy…

0
3294

Idealna figura, magnetyzujące spojrzenie, naturalny wdzięk i talent aktorski to największe zalety gwiazdy. I kto powiedział, że faceci wolą blondynki?

Choć ma dopiero 33 lata, już od dawna zajmuje czołowe miejsca w rankingach na najbardziej seksowną gwiazdę. Trudno się temu dziwić- Mila Kunis jest obdarzona wyjątkową, naturalną urodą, dzięki której aktorka wygląda nieziemsko, nawet wtedy, gdy ubrana jest w zwykły, szary dres. Warto jednak wiedzieć, że boska Mila ma również wiele innych zalet…

Crazy girl

Gdy w roku 3-letnia Mila przeprowadziła się ze swoimi rodzicami z Ukrainy do USA, jak wiele dziewczynek w jej wieku marzyła o tym, by zostać aktorką lub piosenkarką. Jej rodzice zrobili jednak wszystko, by pomóc swej córce osiągnąć ten cel. Jako dziecko Mila biegała więc między szkołą i lekcjami aktorstwa. Niezwykły talent w połączeniu z oryginalną urodą szybko zostały dostrzeżone przez łowców talentów, swą pierwszą dużą rolę Mila zagrała już w roku 1999 (serial „Różowe lata siedemdziesiąte”). Potem przyszły inne propozycje, które skromna dziewczyna z Ukrainy potrafiła wykorzystać. Dziś gwiazda ma na swoim koncie role w takich hitach jak: „Chłopaki też płaczą”, „Czarny łabędź” czy wreszcie pikantny „To tylko seks”.

Miło popatrzeć na Milę!

O Mili Kunis zrobiło się jednak głośno nie tylko z powodu znakomitych kreacji filmowych… gwiazda znana była bowiem z tego, że lubiła wzbudzać zainteresowanie swoją osobą przy pomocy odważnych scen filmowych czy sesji fotograficznych. Dzięki temu fani aktorki wielokrotnie mogli podziwiać jej wdzięki. Było na co popatrzeć!

„Mnie nic nie podano na tacy”

Czy Mila Kunis ma dryg do interesów? Gwiazda nie ma własnej marki odzieżowej czy sieci restauracji. Aktorka (oraz jej mąż, Ashton Kutcher) ma jednak coś innego – szacunek do pieniądza: „Od samego początku będziemy uczyć nasze dzieci, że mama i tata mają pieniądze, ale wy jesteście biedne. Oboje pochodzimy z biednych rodzin. Nam nic nie podano na tacy. Z jednej strony cieszę się, że nasze dzieci nigdy nie przekonają się, co to znaczy mieć zupę z ketchupu na obiad, ale z drugiej, nie będą doceniać drobnych rzeczy” – wyznała Mila w jednym z wywiadów.

Sexy mama

Zmysłowa Mila ma na swoim koncie kilka burzliwych związków, m.in. z Macaulayem Culkinem. Szczęściarzem, który zdołał usidlić piękność okazał się jednak Ashton Kutcher, który przez lat był mężem… starszej od siebie Demi Moor. Odkąd tylko Ashton i Mila zaczęli pojawiać się na oficjalnych imprezach, zostali okrzyknięci najpiękniejszą parą Hollywood, choć na początku swojej znajomości, gdy oboje starali się ukryć ten fakt przed prasą, często wychodzili na miasto w zupełnie zwyczajnych, z pozoru niedbałych strojach. Wielu facetów przyznało jednak, że nawet w rozciągniętym dresie, sportowych butach i bez śladu makijażu Mila Kunis wygląda zjawiskowo. I niejeden marzyciel stwierdził, że miło by było spędzić chwilę sam na sam z Milą…

(J.B.)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Prosimy wpisz swój komentarz!
Prosimy podaj swoje imię tutaj.