Metamorfoza Bartłomieja Misiewicza nagrodzona w konkursie Wiktoria Znak Jakości Przedsiębiorców

0
653

Niegdyś kontrowersyjny, pulchny polityk, obecnie atrakcyjny, prężnie działający biznesmen. Metamorfoza Bartłomieja Misiewicza została doceniona i nagrodzona w prestiżowym konkursie WIKTORIA Znak Jakości Przedsiębiorców.

 

 

 

17 października 2020 r. w Warszawie odbyła się XXIII gala wręczenia nagród Wiktorii. WIKTORIA Znak Jakości Przedsiębiorców to ogólnopolski konkurs, którego celem jest upowszechnianie zasad etyki i rzetelnego wykonywania działalności gospodarczej, a także wspieranie przedsiębiorczości i inicjatyw gospodarczych.

Statuetkę “Super Wiktoria – Metamorfoza roku 2020” przyznano Bartłomiejowi Misiewiczowi. Przedsiębiorca doceniony został nie tylko za spektakularną zmianę wizerunkową – schudł aż 43 kg przez co jego wizerunek został absolutnie zmieniony, ale również za przebranżowienie zawodowe – od polityka do prężnie działającego biznesmena.  Podczas gali wręczenia nagród Bartłomiej Misiewicz pokazał się w stylowym, idealnie skrojonym smokingu. Na to ważne wydarzenie wybrał stylizację Balamonte, marki stworzonej przez reprezentanta Polski w piłce nożnej – Grzegorza Krychowiaka.

Zmianę swojego wizerunku laureat nagrody zawdzięcza trzymaniu ścisłej diety, a także częstemu uprawianiu sportu – który propaguje. Aktualnie Bartłomiej Misiewicz prowadzi dwie firmy – Alleati Holding zajmującą się m.in. produkcją wódki “Misiewiczówki”, a także sprzedającą filament, czyli komponent do drukarek 3D – firma 3D Infinity. Odcięcie od polityki oraz prężne wkroczenie w świat biznesu sprawiło iż Bartłomiej Misiewicz jest obecnie chętnie zapraszanym na wydarzenia kulturalne i artystyczne ważnym gościem.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Prosimy wpisz swój komentarz!
Prosimy podaj swoje imię tutaj.