Męscy uwodziciele oczami singielki

0
1431

Uwodzenie to nie lada wyzwanie zarówno dla Panów jak i Pań. Mimo, że to Panowie w tej kwestii powinni wypadać lepiej i takowe uwodzenie zapoczątkowywać – jako dżentelmeni oraz pewni siebie mężczyźni – to niestety bywa z tym różnie, a niekiedy wypadają tak źle, że tylko chciałoby się uciekać.

 

Wielu mężczyzn w obecnych czasach, czeka na pierwszy krok wykonany ze strony kobiety. I o ile Panom to odpowiada i nie ma dla nich znaczenia jaka wymarzona partnerka ma być – jakie mieć cechy charakteru, jak wyglądać, czy to czym kieruje się w życiu – to mogą nadal się tego trzymać. Jeżeli jednak mężczyzna wie czego oczekuje i jaka kobieta miałaby stać u jego boku, wówczas lepiej, aby działali samodzielnie.

Wartościowa, pewna siebie kobieta, a także każda kobieta przedsiębiorcza, czeka na zdecydowanego mężczyznę, który nie obawia się kontaktu z nią. Mężczyznę, który pierwszym wykonanym krokiem i zachowaniem skierowanym w jej kierunku, pokaże i udowodni, że się jej nie boi, oznajmiając tym samym, że jest nią zainteresowany.

Strach

Strach jest u Panów ciągle istotnym problemem. Panowie nie boją się wyrażać swoich poglądów, opinii czy pokazywać stanowczości w różnych dziedzinach zawodowych, ale podejście do kobiety może bywać dla nich jednym z największych problemów – tym bardziej jeżeli kobieta nie da się uwieść, kiedy już zdołali przełamać swój strach.

Strach bierze się z braku odpowiedniego podejścia do uwodzenia, a tym samym przekreśla wszystkie (nawet koleżeńskie) relacje względem siebie.

W oczach singielki, uwodziciele dzielą się na kilka kategorii, którymi kierują się przy uwodzeniu. Zachowania Panów w tych kategoriach są tak podobne i znane przez Panie, że niekiedy nie robią już na nich żadnego wrażenia, a wręcz przeciwnie odstraszają tak znacząco, że singielce jest wszystko jedno czy ten Pan jest Janem Kowalskim, Billem Gate’sem czy Supermanem. Skoro uwodzi jak klasyczny podrywacz, bez polotu i pomysłu na siebie, to jaki pomysł będzie mieć na spędzenie wspólnie czasu, rozmowę albo dalszą przyszłość, skoro traktuje każdą kobietę jednakowo i do każdej mówi te same ‘wyuczone’ słowa?

Formy uwodzenia

Kategoryzując formy uwodzenia, można określić je kilkoma podpunktami:

1) uwodzenie na „ładność” – najbardziej popularna i przez kobiety uważana za najbardziej ‘oklepaną’ formę uwodzenia. Kiedy singielka słyszy jednego wieczoru 20-ty raz jaka jest piękna, to od razu wie, że ma do czynienia z Panami na jedno spotkanie, zaczyna się zastanawiać czy na pewno dobrze wygląda, bo może to jakaś forma pocieszenia na którą miałaby się złapać i myśli sobie, że wszyscy Ci Panowie są dokładnie tacy sami. Zastanawia się po co tak daleko zawodowo doszła, skoro żadnego z Nich nie interesuje poznanie jej punktu widzenia, zainteresowań, pasji, czy rodzaju ulubionych kwiatów. Liczy się dla nich tylko wygląd. Przez głowę przebiega jej obraz kolejnych spotkań, w których Panowie siedzą przed nią wpatrzeni w nią jak w obrazek i następuje…niezręczna, martwa cisza, bo Pan poza patrzeniem, niczego się o singielce dowiedzieć nie chce. Ta forma jest najbardziej znana dla pięknych, niezależnych kobiet, które oczekują od życia więcej niż martwej ciszy, więc kiedy kolejny Pan podchodzi do nich dokładnie z tym samym zdaniem – Jesteś taka piękna – to może być pewien – z uwodzenia nici.

2) uwodzenie na wzrost – najczęstszy sposób uwodzenia singielek o niskim wzroście. Zaczyna się od słów „cześć mała”, „jak się masz mała”, „maleństwo, moglibyśmy porozmawiać”, a singielce piętrzą się wówczas w głowie odpowiedzi – „mała to jest walizka, ja jestem niska”, „nie przypominam sobie, abyśmy przeszli na Ty”, „czy my rozmawiamy o moim wzroście, czy chciałbyś mnie poznać”. Tym sposobem, w singielce burzą się skrajne emocje, które mocno przesuwają szale powodzenia uwodzenia. Najczęściej uwodzenie takie kończy się fiaskiem, bo ilość wypowiadanych słów o wzroście mocno ją przygnębia. Ile bowiem razy ma słyszeć o tym co jest dla niej normalne i naturalne, i nie wymaga podkreślania tego na każdym kroku.

3) uwodzenie na pomoc – jedna z lepszych form uwodzenia, chociaż mocno zależna od podejścia Panów. Singielki z przyjemnością przyjmują pomoc Panów. W końcu tyle rzeczy muszą wykonywać same – same załatwiać i organizować różne przedsięwzięcia, niekiedy same dźwigać, a czasami zdarzy się również, że same naprawiać samochód, kiedy zepsuje się na środku skrzyżowania, a wszyscy wokół trąbią. Pan, który z uśmiechem na ustach pojawia się przy niej, mówiąc – „Pomogę” (na słowa „czy pomóc” może się zdenerwować – singielka uważa, że jak ktoś chciałby pomóc to pomoże, a nie będzie o to pytał). Singielka już jest pozytywnie nastawiona i otwarta na każdą dalszą rozmowę, a że wspólne doświadczenia zbliżają, to zarówno pry pomocy w przeprowadzce, zepchnięciu samochodu na pobocze czy wykonaniu kilku telefonów w pracy, które pomogą jej w załatwieniu ważnych spraw, już czuje w mężczyźnie oparcie na tyle istotne, by chcieć rozwinąć znajomość i dać Panu szansę. Niestety to uwodzenie niejednokrotnie graniczy z cudem i w ostateczności wygląda tak, że Panowie stoją i patrzą jak singielka sobie radzi, ale ani jeden nie ruszy z pomocą. Panowie, do której grupy należycie? Obserwatorów czy pomocników?

4) uwodzenie na bycie ofiarą – najgorszy z typów uwodzenia. Jak singielka kolejny raz słyszy jak to mężczyźnie jest źle w życiu, ile przeszedł, co przeżył, jakie operacje, jakie „złe kobiety”, kolejny raz słucha jak mężczyzna próbuje ją uwieźć na litość (w końcu kobiety są bardziej uczuciowe, więc na pewno obudzi się w niej instynkt opiekuńczości i pocieszenia), to od razu wie, żeby jak najszybciej zrobić tył zwrot i uciekać jak najszybciej, ile tylko ma sił w nogach. Panowie, którzy uwodzą na bycie ofiarą i próbują przekonać do siebie kobietę ‘na litość’ obrazują, że są niesamodzielni, że nie podejmują wyzwań, nie podejmują ryzyka, nie walczą o swoje życie, są pesymistami, lubią tragedie i lubią o nich opowiadać, a przede wszystkim uważają swoje sprawy i życie za ważniejsze, niż przyszłej partnerki. Nigdy nie pytają singielki – a co Ty przeszłaś w swoim życiu? A po co? Przecież singielka całe życie leżała na złotej chmurce unosząc się na niebie i radośnie śpiewała piosenki o miłości. Zaskoczeniem dla Panów uwodzących na bycie ofiarą najczęściej jest właśnie historia życia kobiety. Bo czyż nie zaskakujący może być fakt nieudanego uwiedzenia, kiedy kobieta zaczyna opowiadać swoją drogę życiową i Panu blednie mina?

5) uwodzenie na pewność siebie – w tym przypadku nie trzeba za wiele się rozpisywać, ale jest to jedna z lepszych form uwodzenia. I o ile Panowie z pewności siebie nie popadają w zbytnią narcystyczność czy wywyższanie się nad innymi (cechy niepożądane), to sama w sobie pewność siebie jest kluczem do serca singielki. Pewność siebie mężczyzny, to pewność singielki, że znajomość z takim mężczyzną będzie ją motywować, będzie pozytywna, bez kompleksów, że wspólnie będzie można przysłowiowe ‘konie kraść’, a Pan wie czego od życia chce i jeżeli ją wybrał to też był tego pewien. Od razu czuje się przy Nim dowartościowana, akceptowana w pełni, a ponadto czuję, że mu na niej zależy, bo bez problemu i strachu stara się o nią, zabiega i utwierdza w przekonaniu, że natrafiła na prawdziwego, silnego, zdecydowanego mężczyznę.

6) uwodzenie na selfie, czyli „czy możemy zrobić sobie wspólne zdjęcie?” – szybki sposób na krótkie spotkanie, które może przerodzić się w bardziej rozbudowaną znajomość – jedno zdjęcie, wymiana kontaktami, wspólna interpretacja zdjęcia i już pierwszy etap rozmowy rozpoczęty. A po latach – pamiątka z pierwszego spotkania tajemniczej nieznajomej.

7) uwodzenie na parcie na szkło – Uwodzenie, które jednym singielkom odpowiada, innym nie. Polega ono na intensywnym, narcystycznym wręcz podkreślaniu swojej świetności w każdy możliwy sposób. Ta forma uwodzenia jest przeciwieństwem uwodzenia „na bycie ofiarą” . W tym przypadku podkreślanie na każdym kroku świetności, jednym singielkom zaimponuje, jeżeli wcześniej nie miały z takim typem uwodziciela do czynienia. Pozostałe, od razu wyczują temat i będą wręcz znudzone idealnym ideałem, który tak idealnie wszystko robi, że aż idealnie chce się singielce odpowiedzieć – to dlaczego jesteś sam?

8) uwodzenie na bycie sobą / na naturalność – najlepszy z typów uwodzenia. Spontaniczne podejście, bez stresu, planowania, dziwnych sloganów, groteskowych zachowań, podkreślania idealności lub nieporadności, i ukierunkowane na naturalną codzienną rozmowę, w której nie ma przymusu uwiedzenia, a najprościej ujmując – poznania się wzajemnie.

9) uwodzenie na brak słów – czym się charakteryzuje? Przede wszystkim – obserwacją z daleka. Tak, najczęściej Panowie nie nawiązują rozmowy, ale znacząco patrzą, uśmiechają się, przyciągają wzrokiem, mrugają i pokazują gesty mimiczne znaczące, że wybranka im się podoba. Kiedy nawet dochodzi do rozmowy to przeważnie kończy się na przywitaniu i zapytaniu znaczącego „co słychać”. Kiedy singielka zaczyna się rozpowiadać, zauważa, że mężczyzna uśmiechając się, cały czas jej przytakuje, ale nic nie mówi. Czasami zastanawia się również, czy nie użyć niespójnych konstrukcyjnie zdań, aby zobaczyć czy Pan w ogóle słucha. Niestety, najczęściej okazuje się, że nie słucha, chce tylko patrzeć. Singielka czuje się jakby mówiła do uśmiechającej się ściany i zastanawia się czy już odwrócić się do niej tyłem i się oprzeć, czy przejść za ścianę i znaleźć lepszego rozmówce?

10) uwodzenie na śledzenie – jeden z gorszych typów uwodzenia. Pan jest singielką na tyle zafascynowany, że zanim dojdzie do momentu poznania jej, zaczepienia i porozmawiania, stale ją obserwuje – jej wejścia i wyjścia z domu, w miejscach publicznych rzekomo na nią natrafia mówiąc np. „ale się przypadkiem spotykamy”, wystaje pod oknem, uważając, że go nie widać, a nawet przedstawia pierwsze objawy zazdrości widząc singielkę z innymi mężczyznami – mimo, że sam zamienił z nią może jedno zdanie. W oczach singielki wygląda to przynajmniej przerażająco, a miłość platoniczna to trochę za mało na poważniejszą relację.

11) uwodzenie na wspólne zainteresowania – jedno z lepszych typów uwodzenia. Spędzanie wspólnie czasu, zagadanie w momencie wspólnego realizowania pasji i pochłaniająca rozmowa na temat wspólnego hobby nigdy się nie nudzi. Dzięki temu powstają nowe plany na wspólne spędzanie czasu, dzielenie się doświadczeniami i umiejętnościami związanymi z pasją, powodują, że z każdym spotkaniem obie strony zbliżają się do siebie coraz bardziej, rozwijając się przy tym i wspólnie motywując. Kiedy ma się prace, realizuje pasję to tylko brakuje drugiej osoby, z którą będzie się można tym podzielić, więc uwodzenie w temacie który kochamy może doprowadzić Nas do ukochanej osoby.

Jeżeli zatem mężczyzno pragniesz uwieść singielkę, która przez całe swoje życie słyszała przynajmniej kilka razy podobne uwodzeniowe treści, obserwowała zachowania mężczyzn jej znanych oraz wymieniała się spostrzeżeniami z innymi kobietami, to stosując się do najlepszych typów uwodzenia z listy powyżej, na pewno Ci się to uda.

Kobiety zwracają uwagę i zapamiętują mężczyzn charakteryzujących się pomysłowością i oryginalnością. Bycie indywidualistą popłaca, więc do dzieła Panowie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Prosimy wpisz swój komentarz!
Prosimy podaj swoje imię tutaj.