Laureaci plebiscytu „Prestiżowy Produkt Roku 2019”: „Zawsze stawiamy na najwyższą jakość!”

0
1134

Ponadprzeciętny standard, rzetelność i umiejętność budowania trwałych relacji z klientami – to cechy pozwalające wyróżnić się na tle konkurencji tegorocznym laureatkom plebiscytu „Prestiżowy Produkt Roku 2019”: Justynie Sypka (Amrit Oriental Food) i Justynie Kochańskiej (Koch Optical).

 

Ponad 300 gości, luksusowa oprawa, niepowtarzalna możliwość nawiązania relacji z przedstawicielami świata mediów i biznesu, premiera najnowszej książki Ilony Adamskiej “Kobiety o kobietach, czyli cała prawda o płci pięknej” – to tylko niektóre z atrakcji, jakie przygotowała redakcja magazynu ludzi sukcesu „Law Business Quality”. Bez wątpienia jednak najważniejszym punktem programu Gali, która odbyła się 28 marca 2019 roku w siedzibie warszawskiego lokalu LOFT44, było rozstrzygnięcie drugiej edycji plebiscytu „Prestiżowy Produkt Roku 2019”. Wśród kilkunastu laureatów, znalazły się dwie wyjątkowe, przedsiębiorcze Panie, których wizja i filozofia biznesu potrafi zainspirować!

– Było mi niezwykle miło uczestniczyć i reprezentować firmę Amrit Oriental Food na Gali „Prestiżowy Produkt Roku”. Nie ukrywam, że podczas całego wydarzenia towarzyszyło mi wzruszenie. – mówi Justyna Sypka, właścicielka sieci restauracji Amrit Oriental Food.

– Kiedy odbierałam nagrodę za „Prestiżowy Produkt Roku”, która przypadła w udziale naszym Orientalnym Śniadaniom, po raz kolejny poczułam dumę i zadowolenie, że nasza blisko 12-letnia praca nie poszła na marne. Oczywiście Gala miała dla mnie szczególny wydźwięk osobisty. Uhonorowano mnie statuetką „Wzór Przedsiębiorczości dla Innych Kobiet”. To wyróżnienie jest kluczowe w mojej karierze zawodowej. Nie możemy zapominać, że podczas Gali odbyła się promocja książki Ilony Adamskiej „Kobiety o kobietach, czyli cała prawda o płci pięknej”. Również ja miałam swój skromny udział w jej powstawianiu – opowiadając historię, która pozycjonuje mnie dzisiaj tu, gdzie jestem. My kobiety powinnyśmy się wspierać wzajemnie i udowadniać światu, że możemy wiele. Wracając do samej Gali była ona wspaniale zorganizowana oraz dawała możliwość do swobodnej wymiany myśli w kuluarach. – podsumowuje Justyna Sypka, właścicielka Amrit Oriental Food.

Nagroda „Prestiżowy Produkt Roku 2019” stanowi niezwykłą motywację także dla kolejnej Laureatki – Justyny Kochańskiej:

– Firma Koch Optical, działająca od wielu lat na rynku optycznym, zawsze stawiała na najwyższą jakość produktu. Priorytetem naszej działalności jest zaspakajanie potrzeb i oczekiwań klientów, stąd ostatnia akcja „Piękno nie zna wieku”. – mówi Justyna Kochańska, właścicielka Koch Optical.

– Nagroda „Prestiżowy Produkt Roku 2019” za kolekcję okularów Retro London w kategorii „Lider Najwyższej Jakości Okularów Korekcyjnych” przyznana nam 28 marca 2019 roku, jest dowodem na to, że nasze starania zostały docenione. Jednakże największą satysfakcję mamy wtedy, kiedy nasi klienci do nas wracają. Dodatkowym elementem związanym z otrzymaną nagrodą była elegancko i profesjonalnie zorganizowana uroczysta gala. – ocenia Justyna Kochańska, właścicielka Koch Optical.

Obie Panie zgodnie twierdzą, że nie zamierzają spocząć na laurach, gdyż otrzymane z rąk redaktor naczelnej „Law Business Quality” statuetki są dla nich znakomitą motywacją do dalszych działań. Wiernym klientom, ceniącym jakość i prestiż pozostaje więc kibicować poczynaniom Laureatek i… trzymać za nie kciuki za rok, podczas kolejnej edycji plebiscytu „Prestiżowy Produkt Roku”!

Joanna Bielas

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Prosimy wpisz swój komentarz!
Prosimy podaj swoje imię tutaj.