Koniec sportowego postu – kluby fitness witają gości rozwijając czerwone dywany!

0
75

Miłośnicy aktywności fizycznej z utęsknieniem wypatrywali tego momentu! Oczekiwanie dobiegło końca: w sobotę 6 czerwca, minutę po północy, ponownie otwarto w całej Polsce studia fitness sieci McFIT! Wprowadzone środki sanitarne umożliwiają bezpieczny powrót do ulubionych zajęć sportowych tysiącom spragnionych ruchu klubowiczom.

 

W mijający weekend Polska została zwolniona z części obostrzeń powodujących m.in. zamknięcie obiektów sportowych. Od 6 czerwca studia fitness – z nowymi, restrykcyjnymi zasadami higieny – zostały ponownie otwarte. Znana z dostępności 24 godziny na dobę sieć fitness McFIT, drzwi do siłowni otworzyła w sobotę tuż po północy.

Czerwone dywany na powitanie

Jak przystało na wiodącą europejską sieć fitness, McFIT przywitał wracających gości w wyjątkowy sposób, rozwijając przed nimi czerwone dywany! „Jest to forma podziękowania wszystkim naszym klubowiczom za wsparcie podczas trudnego czasu zamknięcia i ponowne ich powitanie w sportowym domu. Bardzo się cieszymy, że możemy wreszcie znowu działać!”- powiedziała kierownik działu komunikacji McFIT Polska – Katarzyna Radzikowska.

Priorytetowe bezpieczeństwo

Pomimo zniesienia obostrzeń nadal wymagana jest wyjątkowa ostrożność. Przestrzeganie przepisów higieniczno-sanitarnych jest najwyższym priorytetem, aby studia mogły pozostać otwarte. Wszystkie nasze rozwiązania dotyczące funkcjonowania studiów fitness, są zgodne z polskim prawem i ministerialnymi zaleceniami. W przygotowaniach do ponownego otwarcia naszych placówek, korzystaliśmy również z rozwiązań i doświadczeń wprowadzanych w pozostałych studiach naszej sieci w całej Europie. – mówi Katarzyna Radzikowska.

McFIT jest przygotowany na powrót gości i zaleca im zachowanie racjonalności. Na swojej stronie internetowej www.mcfit.com oraz za pośrednictwem mailingu, McFIT informuje swoich klientów o obowiązkowych zasadach zachowania bezpiecznej odległości i higieny.

– Czekamy na każdego! Ponieważ jednak trzymamy się surowych zaleceń w obszarze bezpieczeństwa, apelujemy do naszych klubowiczów, aby myśleli o komforcie swoim i innych użytkowników! Będziemy prosili o przestrzeganie zasad higieny oraz o opuszczanie studia zaraz po zakończeniu ćwiczeń, aby każdy miał szansę na trening – kontynuuje Katarzyna Radzikowska.

Nowe elastyczne umowy

Chociaż ponowne otwarcie obiektów sportowych w Polsce wywołało radość, zarząd McFIT zdaje sobie sprawę, z tego, że kryzys wpłynie na społeczeństwo. To historyczne wydarzenie dotknęło niespodziewanie mocno wiele obszarów gospodarki. Będzie to miało swoje konsekwencje i na różne sposoby wywrze trwały wpływ na nas wszystkich. Jednak w tej wyjątkowej sytuacji, jasne dla każdego stało się również to, że sprawność fizyczna jest niezbędną podstawą własnego zdrowia. Każdy powinien skorzystać z okazji i zrobić coś dobrego dla swojego samopoczucia. Dlatego McFIT rozszerza swoją ofertę i wprowadza większą elastyczność w zakresie dostępnych opcji taryfowych.

– Po tej wyjątkowej sytuacji chcielibyśmy zaoferować elastyczną ofertę bez ryzyka. Nasza  umowa McFIT Flex jest tu doskonałym rozwiązaniem. Okres obowiązywania umowy indywidualnie określa sam klient – tłumaczy Katarzyna Radzikowska

McFIT oczekuje na swoich gości i dziękuje wszystkim za wsparcie w ostatnich tygodniach. Wzajemne dbanie o siebie to jedyny sposób, aby można było wrócić do sportowej aktywności w studiach fitness. Do zobaczenia w Waszym sportowym domu!

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Prosimy wpisz swój komentarz!
Prosimy podaj swoje imię tutaj.