KOMBI W Poszukiwaniu „Minerału Życia”. Nowy Singiel Na 45-Lecie

0
416

KOMBI – to hity kilku pokoleń i rozpoznawalne brzmienie oparte na kultowych syntezatorach Sławomira Łosowskiego, lidera i założyciela KOMBI.

 

Piosenka „Minerał życia” zapowiada nową płytę zespołu, która będzie wydana w 2021 r. z okazji jubileuszu 45-lecia KOMBI. Skomponowana i nagrana została, tak zresztą jak pozostałe nowe utwory z płyty, w trudnym, „covidovym” roku 2020. W swojej strukturze i brzmieniach jest na wskroś kombiowa – elektroniczna z wiodącą rolą syntezatorów.

Jej bardzo wyrazisty charakter podkreśla również tekst, którego tematem jest zagubienie się narratora (może nim być każdy z nas) w poszukiwaniu szczęścia gdzieś daleko, podczas gdy jest ono bardzo blisko, czasem wprost pod ręką. Szczęście symbolizuje w piosence tytułowy minerał życia, gwarantujący znalazcy to, co najważniejsze i co wyzwala energię życiową. Tym minerałem życia najczęściej jest ukochana osoba, ale może też być inna wartość, jak wolność, ojczyzna, dom, natura, religia, zdrowie, sztuka… A co jest dla Was minerałem życia?

Posłuchajcie nowego singla KOMBI, „Minerał życia”:

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Prosimy wpisz swój komentarz!
Prosimy podaj swoje imię tutaj.