Herbelin – elegancja jest zawsze na czasie!

0
408

Szukasz zegarka, który stanowi połączenie funkcjonalności i designu na najwyższym poziomie? Z pewnością znajdziesz go w bogatej ofercie ekskluzywnej marki Herbelin – prosto z Francji!

 

 

Francuska klasa i styl od dawna mają ugruntowaną pozycję w świecie mody. Dla każdego wyznawcy ponadczasowej elegancji nieodzownym elementem stylizacji jest oczywiście zegarek, zwłaszcza, że w dzisiejszych czasach nie pełni on wyłącznie roli czasomierza. Idealnym odzwierciedleniem tej tezy są precyzyjne w każdym calu zegarki cenionej nie tylko nad Sekwaną marki Herbelin.

To rodzinna firma z tradycjami – jej korzenie sięgają 1947 roku, kiedy Michel Herbelin, kierując się pasją i zaangażowaniem, powołał do życia zegarmistrzowską manufakturę położoną w mieście Charquemont. Mimo dużej konkurencji marka szybko uzyskała ogromne uznanie klientów. Obecnie już trzecie pokolenie rodziny Herbelin kontynuuje tradycje, tworząc zegarmistrzowskie arcydzieła. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że zegarki wykonywane są z dbałością o każdy detal – zarówno podczas ich projektowania, poprzez ręczne składanie, a na wieloetapowej kontroli jakości kończąc.
Filozofia marki opiera się na przekonaniu, że zegarki Herbelin, oprócz odmierzania czasu pełnią też inną rolę. Modele tej francuskiej marki pozwalają wyróżnić się z tłumu i pomagają złapać wiatr w żagle – nawet jeśli nie jesteś na regatach, lecz działasz na najwyższych obrotach w pracy!

Kunszt zegarmistrzowski w przypadku projektów marki ma swoje odzwierciedlenie w doskonałej konstrukcji. Zegarki Herbelin to przede wszystkim najwyższej klasy mechanizm chroniony przez stalową kopertę. Tarcza tych zegarków jest osłonięta niezwykle wytrzymałym szkiełkiem szafirowym. Warto podkreślić, że wskazówki pomagają precyzyjnie odczytać informacje o aktualnym czasie, a powłoka luminescencyjna zapewnia tę możliwość nawet wtedy, gdy panuje mrok. Z kolei wygodne przyciski pomagają kontrolować dodatkowe funkcje, takie jak choćby stoper.

Zegarki Herbelin to nie tylko precyzyjny mechanizm, lecz także przykuwające uwagę projekty będące odzwierciedleniem francuskiej elegancji. W bogatej ofercie marki znaleźć można np. zegarki z przezroczystą tarczą. Transparentność mechanizmu przykuwa uwagę sprawiając, że nasza dziecięca ciekawość zostaje rozbudzona. Godna uwagi jest też cała kolekcja Newport, która odzwierciedla sportową elegancję na najwyższym poziomie. Ciekawych, czy gusta osób lubiących podążać za modą również zostaną zaspokojone dzięki marce Herbelin, uspokajamy:

– Obserwując trendy w tej dziedzinie, zauważyć można, że wracają do łask „kostki”, czyli zegarki o kształtach innych niż okrągłe. W modzie są więc prostokąty, kwadraty, tonnau (czyli tzw. beczki), ośmiokąty. W trendach obowiązujących mężczyzn, prym wiodą carbonowe zegarki wykonane przy użyciu włókna węglowego i kwadratowe koperty – mówi Piotr Sobota z firmy Morwa zajmującej się dystrybucją zegarków Herbelin w Polsce.

Odzwierciedleniem tych trendów są kolekcje: Antares, Art Deco oraz Veme Avenue, Newport oraz Cap Camarat. Nic dziwnego zatem, że zegarki prosto z Francji podbijają serca osób ceniących ponadczasową elegancję:

– Nawet gdy wychodzę z domu w pośpiechu, mając na nadgarstku zegarek marki Herbelin, czuję, że mam wszystko: nie dość, że odzyskuję kontrolę nad czasem, to jeszcze nie potrzebuję żadnej biżuterii. Zegarki Herbelin są bowiem nie tylko funkcjonalne, ale też zjawiskowe! – mówi Ilona Adamska, modelka, prezes Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu.

Zegarki Herbelin to doskonała zegarmistrzowska jakość w połączeniu z elegancką stylistyką. Mając na ręce swój ulubiony model, uwierzysz w to, że nadszedł Twój czas!

Więcej o marce na: https://www.facebook.com/profile.php?id=100065079037345

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Prosimy wpisz swój komentarz!
Prosimy podaj swoje imię tutaj.