Do grona ambasadorów marki Vistula dołączyli najlepsi polscy skoczkowie narciarscy

1
1321

Firma Vistula znana jest ze współpracy z gwiazdami największego formatu zarówno z dziedziny sportu, jak i kultury czy sztuki. Tej jesieni, obok piłkarza Roberta Lewandowskiego, do współpracy zaprosiła najlepszych polskich skoczków narciarskich, olimpijczyków i zwycięzców najważniejszych imprez sportowych na świecie, a także indywidualnych i drużynowych medalistów mistrzostw świata: Kamila Stocha, Piotra Żyłę i Dawida Kubackiego.

 

W ramach współpracy Vistula przygotowała skoczkom narciarskim zestawy ubrań uszytych na miarę w postaci trzyczęściowych garniturów, koszul, marynarek i spodni, w których sportowcy będą występować podczas oficjalnych wyjść, wymagających stroju formalnego.

Na zdjęciach, które powstały w jednym z warszawskich studiów fotograficznych, skoczkowie prezentują zupełnie inny wizerunek niż ten, do którego zdążyli nas przez lata przyzwyczaić. Narciarskie, kolorowe kombinezony, które zazwyczaj całkowicie ukrywają ich sylwetki, zastąpili szytymi na miarę, idealnie dopasowanymi garniturami. Każdy z nich wybrał indywidualną podszewkę, która częściowo oddaje jego charakter i zainteresowania. I tak Dawid Kubacki wybrał podszewkę z motywem miasta, Piotr Żyła postawił na wzór z rysunkami retro, a Kamil Stoch podszewkę ze scenami pochodzącymi ze starych komiksów. Te oryginalne wzory z pewnością będą widoczne, gdy tylko chłopaki rozepną marynarki.

Nawet najbardziej utytułowani mistrzowie mają prawo do odrobiny luzu i dobrej zabawy. Dlatego firma Vistula przygotowała również dla skoczków szyte na miarę, indywidualne zestawy smart casual, które sprawdzą się np. na popołudniowych, mniej oficjalnych imprezach. Składają się na nie ciemnobeżowe spodnie sztruksowe połączone z granatową marynarką w kratę windowpane. Idealnym dopełnieniem jest, jak zawsze, biała koszula i stonowany krawat.

Z bogatej oferty marki Vistula Kamil, Piotr i Dawid wybrali też codzienne stroje o sportowym charakterze. Szczególnie przypadły im do gustu kurtki o wyraźnie lotniczym sznycie, które idealnie trafiają w gusta naszych narciarskich skoczków. Rzeczy te pochodzą z jesienno-zimowej kolekcji marki, które są dostępne w sprzedaży w salonach oraz online na www.vistula.pl

 

Zdjęcia wizerunkowe: Łukasz Kuś

Zdjęcia backstage: Łukasz Wajszczyk

Stylizacja: Milena Brózda- Nikiel

Włosy: Maryla Duda

Make-up: Katarzyna Korszla

Projektant Vistuli: Wojtek Bednarz

Dyrektor Marketingu Vistuli: Patrycja Hatalska-Kostewicz

Brand Manager: Maria Fus

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Prosimy wpisz swój komentarz!
Prosimy podaj swoje imię tutaj.