Finał sezonu golfowego: TOUR Championship – transmisja i Strefa Kibica Golf Channel Polska

0
152

Na ten moment kibice golfowi czekali cały rok. Na polu East Lake Golf Club zmierzy się ze sobą 30 najlepszych golfistów sezonu 2018/2019. Zwycięzca wygra Puchar FedExa
i 10 milionów dolarów. Transmisja od 22 do 25 sierpnia w Golf Channel Polska. Partnerem transmisji jest British Motor Club – autoryzowany dealer Jaguar Land Rover i gospodarz Strefy Kibica.

 

 

 

Wielkimi krokami zbliża się turniej będący ukoronowaniem całego sezonu najbardziej prestiżowej golfowej ligi świata. Na TOUR Championship nikt nie jedzie „za zasługi”, zasady są jasne: w East Lake może zagrać jedynie 30 najlepszych golfistów całego sezonu. Turniej jest kulminacją wszystkich mozolnie zbieranych przez cały rok punktów – wielkim finałem, jednym z najbardziej ekscytujących momentów w kalendarzu golfowym. Tutaj każde zagranie, nieostrożny ruch, zignorowanie przeciwnika może decydować o podziale milionów dolarów.

Golfowi wirtuozi, ku uciesze fanów, będą musieli wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności. Kibice w Polsce mogą oglądać TOUR Championship na żywo tylko na kanale Golf Channel Polska HD – od 22 do 25 sierpnia (19:00, z wyjątkiem niedzielnego finału: 18:00).

Partnerem transmisji jest prestiżowy warszawski showroom marek Jaguar i Land Rover – British Motor Club, który organizuje również Strefę Kibica Golf Channel Polska. Zaproszeni goście oraz zwycięzcy konkursu organizowanego na fanpage’u Golf Channel Polska będą wspólnie kibicować największym gwiazdom golfa. Dzięki British Motor Club finał turnieju nie będzie przerywany reklamami.

* * *

Golf Channel Polska HD – sportowo-lifestylowy kanał TV tworzony na licencji NBCUniversal International Distribution oraz PGA TOUR. W programie 25 godzin transmisji na żywo w tygodniu z najbardziej prestiżowych zawodów golfowych na świecie oraz programy rozrywkowe, informacyjne i szkoleniowe. Golf Channel Polska jest dostępny w jakości HD, 24 godziny na dobę, z polskim komentarzem, na platformie Cyfrowego Polsatu oraz w sieciach cyfrowej telewizji kablowej Multimedia Polska, UPC oraz Vectra.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Prosimy wpisz swój komentarz!
Prosimy podaj swoje imię tutaj.