Ekskluzywna biżuteria męska

0
300

Amulety, naszyjniki i bransoletki to podkreślenie indywidualności z projektami celebrującymi to, co duchowe, naturalne i osobiste. Odkryj świat męskiej ekskluzywnej biżuterii, wykonanej ze złota srebra i kamieni szlachetnych.

 

Puta Roca to marka specjalizująca się w projektowaniu luksusowej biżuterii męskiej. Najbardziej znana ze swoich charakterystycznych bransoletek z czaszkami oraz ekskluzywnych różańców.

Powstała jako zapotrzebowanie bardziej wymagających klientów na nietuzinkową biżuterię męską, wykonywaną na indywidualne zamówienie, Projekty są niesztampowe, wszystkie odlewane i wykonywane odręcznie.

Wyselekcjonowane kamienie szlachetne elementy ze srebra i złota, łączy nowoczesny design i ponadczasowa trwałość. Wiele projektów zawiera diamenty i charakterystyczne szlify diamentowe w innych kamieniach szlachetnych. Puta Roca oferuje biżuterię dla mężczyzn, inspirowane duchowością, wykonane z kamieni szlachetnych. Bransoletki i naszyjniki zostały zainspirowane koralikami modlitewnymi znalezionymi w wielu kulturach praz talizmanami. W kolekcjach wykorzystane są też wyjątkowe i niecodzienne precjoza jak czarne diamenty, czarne perły oraz bursztyny. 

Na szczególną uwagę zasługują kolekcje „Black Diamonds” z czarnymi diamentami oraz Golden Eye, której głęboka czerń onyksów, czarnych turmalinów i rubinów, pięknie kontarstuje ze złotem. 

Nowoczesne różańce, naszyjniki oraz bransoletki współgrają z aktualnymi trendami w modzie. To idealne dopełnienie różnych męskich stylizacji.

Bransoletki z onyksów, szafirów, tygrysiego oka oraz wielu innych kamieni naturalnych wydobywanych z różnych zakątków Ziemii. Co odróżnia markę od innych? Na pewno to, że kamienie są naturalne – nie syntetyczne. Co się z tym wiążę – mają określone właściwości, trwałośc oraz to że są cenne. 

Projektanci są do naszej dyspozycji, więc możemy personalizować projekty i je dopasowywać, zmieniając kamienie lub dodając do gotowych już wzorów to co byśmy chcieli. 

Na tak zaprojektowane precjoza niekiedy trzeba poczekać, jeśli nie są dostępne od ręki, na co nie są przygotowani konsumenci biżuterii kupowanej w sieciówkach oraz biżuterią z sieci wytwarzaną masowo, ale warto, gdyż biżuteria wygląda naprawdę zjawiskowo, jest inna niż wszystkie, a marką zainteresował się zagraniczny potentat sprzedaży brandów luksusowych.

https://putaroca.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Prosimy wpisz swój komentarz!
Prosimy podaj swoje imię tutaj.