Duet, którego potrzebuje każdy mężczyzna- kosmetyki od KOI Cosmetics

0
688

W nadmiarze codziennych obowiązków trudno znaleźć czas na codzienną pielęgnację. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom tych najbardziej zabieganych, marka KOI stworzyła duet męskich produktów, kompleksowo dbający o skórę. W jego skład wchodzą: tonik po goleniu oraz krem bogaty w składniki aktywne.

 

Kluczem do skutecznej i przede wszystkim praktycznej męskiej pielęgnacji jest minimalna ilość produktów o jak najskuteczniejszym i wielopoziomowym  działaniu. Założycielki KOI Cosmetics po wielu miesiącach badań stworzyły zestaw składający się z dwóch produktów, zapewniających kompleksową ochronę męskiej cery.

Intensywnie nawilżający, męski tonik , łagodzi wszelkie uszkodzenia naskórka po goleniu. Doskonale oczyszcza i regeneruje skórę, mając przy tym działanie przeciwzapalne i aseptyczne. Głównymi składnikami produktu są złoto oraz kolagen.

Krem dla mężczyzn zawiera bardzo bogatą formułę składników aktywnych w maksymalnym, dopuszczalnym stężeniu. Zastosowany w nim kompleks potrójnych peptydów wpływa silnie regenerująco zarówno na naskórek jak i skórę właściwą, często podrażnioną podczas golenia. Obecny w kremie kwas hialuronowy odpowiada za dogłębne nawilżenie oraz wzmocnienie struktur skóry. Zaleca się stosowanie kremu każdorazowo, po umyciu twarzy.

https://www.koicosmetics.pl/produkt/tonik-meski/

https://www.koicosmetics.pl/produkt/krem-dla-mezczyzn/

 

Zapraszamy do bliższego zapoznania się z kosmetykami pod adresem:

https://www.koicosmetics.pl/produkt/idealny-prezent-dla-niego/

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Prosimy wpisz swój komentarz!
Prosimy podaj swoje imię tutaj.