Czas na zmiany w życiu? Postaw na własny biznes!

0
865

Wykonując swoje obowiązki zawodowe poświęcamy na to statystycznie jedną trzecią doby przez około czterdzieści lat. Jeśli więc nasze zajęcie nie jest satysfakcjonujące, nie tylko daje nam poczucie straty czasu i energii, ale z pewnością wpływa także negatywnie na pozostałe obszary naszej aktywności życiowej. Jak zatem odmienić swoje zawodowe życie i znaleźć dla siebie to „coś”? Może warto rozważyć własny biznes, który pozwoli nie tylko na samorealizację, ale także na samodzielne kształtowanie osiąganych wyników finansowych. Dla osób, które obawiają się potencjalnego niepowodzenia w ramach autorskiego projektu własnej marki, dobrym rozwiązaniem będzie franczyza.

 

 

 

Franczyza jest modelem prowadzenia działalności gospodarczej, opartym na współpracy pomiędzy siecią franczyzową a samodzielnym przedsiębiorcą, który prowadzi swój biznes pod szyldem sieci na określonych warunkach i na podstawie umowy franczyzowej. Różni się on od indywidualnej działalności gospodarczej realizowanej w ramach oryginalnego pomysłu biznesowego przedsiębiorcy czy pracy na etacie u kogoś. Pozwala na samorealizację w zarządzanym przez siebie przedsięwzięciu, z realnym wpływem na osiągane wyniki, ale przy jednoczesnym wsparciu silnej organizacji, jaką jest sieć franczyzowa. Dla osób, które dopiero myślą o własnym biznesie, działanie ramię w ramię z rozpoznawalnym brandem na pewno ułatwi start funkcjonowania na rynku.

Prowadzenie biznesu w ramach franczyzy cieszy się w związku z tym w Polsce wciąż rosnącym zainteresowaniem, obecnie na naszym rynku działa 1300 różnych franczyz w wielu branżach, w tym w odzieżowej, finansowej, ubezpieczeniowej czy w handlu. Do najbardziej popularnych franczyz w handlu należą sklepy spożywcze. Wśród nich niezwykle popularna jest franczyza ofertowana przez sieć Żabka, której zaufało już ponad 5600 franczyzobiorców prowadzących 7000 sklepów pod jej szyldem. W tej liczbie jest wiele osób, które zrezygnowały z pracy na etacie, decydując się na własny biznes, który przynosi im satysfakcję.

– Jeśli ktoś szuka zajęcia, które może przynosić radość i spełnienie, a także satysfakcjonujące wyniki finansowe, powinien spróbować franczyzy z Żabką. Osobiście jestem bardzo zadowolona z podjętej przez siebie decyzji i już polecam ten biznes osobom ze swojego otoczenia. Wystarczy poświęcić czas i zaangażować się w pracę w swoim sklepie, by on naprawdę dobrze funkcjonował – o wiele rzeczy nie trzeba się martwić, bo sieć zdejmuje z nas duży ciężar, biorąc wiele procesów na siebie – podkreśla Żaneta Grabowska, franczyzobiorczyni Żabki z Sochaczewa.

By dołączyć do grona franczyzobiorców Żabki należy przejść pomyślnie etap rekrutacji i szkoleń oraz wnieść wkład własny w wysokości 5 tys. zł, który pokrywa m.in. koszt zakupu kasy fiskalnej oraz koncesji. W zamian sieć gwarantuje wszystkim nowym przedsiębiorcom przychód w wysokości 16 tys. zł miesięcznie przez pierwszy rok prowadzenia działalności oraz w pełni wyposażony i zatowarowany sklep pod znanym i lubianym szyldem. Od zainteresowanych współpracą w ramach franczyzy nie jest wymagane wcześniejsze doświadczenie w handlu, ponieważ Żabka zapewnia pakiet szkoleń wprowadzających, które pozwolą każdemu nauczyć się wszystkiego, co niezbędne w prowadzeniu własnej placówki. W trakcie współpracy franczyzobiorcy mają możliwość stałego podnoszenia swoich kompetencji z różnych obszarów: sprzedaży, finansów czy HR, w ramach kursów na dedykowanej platformie e-learningowej.

Sieć udostępnia swoim franczyzobiorcom sprawdzony know-how, pełne zaplecze marketingowe i dostęp do nowoczesnych narzędzi ułatwiających zarządzanie biznesem, jak aplikacja mobilna Cyberstore, która daje możliwość zdalnego kierowania procesami w sklepie. Prowadzenie placówki w ramach rozpoznawalnej przez 95 proc. Polaków marki z pewnością dodatkowo ułatwia start w biznesie, a ponadto Żabka wspiera zrzeszonych w niej przedsiębiorców niemal w każdym obszarze funkcjonowania, m.in. poprzez dedykowane im Centrum Wsparcia Franczyzobiorców oraz stałą pomoc ze strony partnera ds. sprzedaży.

Jeśli chcesz odmienić swoje życie i rozważasz prowadzenie własnego biznesu we franczyzie, sprawdź szczegóły na www.franczyza.zabka.pl

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Prosimy wpisz swój komentarz!
Prosimy podaj swoje imię tutaj.