Auto Detailing – co to jest, czy warto z niego skorzystać i jaką firmę w Olsztynie wybrać?

0
505

Właściciele samochodów mają często niemały problem z tym, jak utrzymać swoje wymarzone auta w idealnej czystości i niezniszczonym stanie. Rażące słońce, mróz i lód, które z nich zdrapujemy, plamy po owadach, grad, sól, odchody i inne – karoseria naszego pojazdu musi znosić naprawdę sporo! Jest jednak to to sposób! Jaki? Auto Detailing, czyli zabiegi, których zadaniem jest poprawa wyglądu i faktycznego stanu pojazdu. Czy warto się z nim polubić i jaki salon Detailingu Samochodowego w mieście Olsztyn wybrać? Podpowiadamy! Zostańcie z nami do końca!

 

Zadbany samochód? Duma każdego fana motoryzacji!

Car lub Auto Detailing — jeżeli zastanawiasz się, co kryje się pod tymi dziwnie brzmiącymi nazwami — odpowiadamy. Jest to szereg profesjonalnych usług mających na celu renowację, ochronę i pielęgnację pojazdu – zarówno, jeśli chodzi o jego wnętrze, jak i karoserię. Tego typu usługa trwa zazwyczaj około kilku dni. Jest maksymalnie precyzyjna i profesjonalna, dzięki czemu — wyjeżdżając ze studia — Wasz samochód wygląda tak, jakby ponownie zjeżdżał z salonowych desek.

Auto Detailing – co jeszcze warto wiedzieć?

Decydując się na skorzystanie z usług Detailingu Samochodowego możecie liczyć między innymi na takie zabiegi jak: korekta lakieru, ręczne mycie pojazdu, jego dokładne woskowanie i polerowanie. Auto Detailing to także m.in. polerowanie kloszy lamp, a na Wasze specjalne życzenia nałożenie ceramiki lub folii ochronnej na karoserię samochodu.  To jednak nie wszystko! Usługa zawiera także dokładne sprzątanie we wnętrzu samochodu. Otwory wentylacyjne, zakamarki, schowki, plastikowe elementy wykończenia – wszystkie z nich czyszczone są precyzyjnie przy pomocy specjalistycznych narzędzi. W ramach usługi możecie także zdecydować się np. na renowację skórzanej tapicerki.

Car Detailing – warto czy nie?

Zdecydowanie tak! Oczywiście same efekty wizualne to już ogromna radość, jednak korzystanie z Detailingu Samochodowego to nie tylko wygląd. Niezwykle ważne są prowadzone w ramach usługi działania renowacyjne poszczególnych elementów, które wydłużają żywotność pojazdu oraz podnoszą jego wartość na wypadek przyszłej odsprzedaży.

Najlepsze studio Auto Detailingu w Olsztynie – gdzie pójść po tego typu usługi?

Jedną z wiodących firm tego typu w Olsztynie jest studio Bling Factory. To maksymalnie profesjonalny salon Auto Detailingu, w którym doświadczeni pracownicy zadbają o Wasz samochód.  Bezpieczeństwo samochodu, najwyższa jakość świadczonych usług, auto zastępcze na czas prac i wiele innych – to tylko niektóre z atutów, na które możecie liczyć w tym miejscu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Prosimy wpisz swój komentarz!
Prosimy podaj swoje imię tutaj.