5 rad, jak wybrać najlepsze opony zimowe

0
629

Myślisz: „Mam jeszcze na to czas”, „Pomyślę o tym później”. Warto jednak już teraz podjąć decyzję o wyborze opon zimowych do twojego samochodu. Dzięki temu zaoszczędzisz czas i pieniądze!

 

Chyba każdy z nas chciałby zatrzymać wskazówki zegara na okresie letnim, gdy zachwycają nas słońce, urlop i wakacyjne podróże. W naszej strefie klimatycznej z oczywistych względów to nie jest możliwe, dlatego dobrze już dziś przygotować się na zupełnie inne warunki pogodowe, podczas których przyjdzie nam przemierzać mniejsze lub całkiem duże trasy naszym samochodem. Zamarzające opady, deszcz czy śnieg nie będą nam straszne, jeśli wybierzemy odpowiednie opony. Przedstawiamy 5 najważniejszych wskazówek, które ułatwią nam dokonanie wyboru opon zimowych w najpopularniejszym rozmiarze w serwisie Noweopony.pl.

1. Atrakcyjna cena

Dlaczego warto rozważyć zakup opon zimowych już dziś? Odpowiedź jest prosta: w sytuacji, gdy ceny ogromnej ilości produktów pędzą w górę jak oszalałe, taka decyzja pozwoli nam zaoszczędzić całkiem niezłą sumę. Nikt przecież nie jest w stanie zagwarantować nam, że ceny opon zimowych w listopadzie czy grudniu będą utrzymywać się na takim samym poziomie, jak w dniu dzisiejszym. Taki zakup naprawdę się opłaca!

2. Duży wybór

Opony zimowe to niezwykle istotny element wyposażenia każdego samochodu. Dlatego decyzję o ich wyborze lepiej podjąć na spokojnie, w miejscu, gdzie możemy porównać produkty różnych marek, ich cenę i parametry, takie, jak choćby bieżnik czy indeks prędkości. Dzięki temu na pewno dokonamy najlepszego zakupu, a podróż, nawet odbyta w trudnych, zimowych warunkach, będzie bezpieczna!

3. Szybka dostawa

Kupując każdy produkt ważna jest nie tylko cena i jakość, ale też czas dostawy. W szczycie sezonu, gdy spadnie pierwszy śnieg, może okazać się, że na interesujące nas opony przyjdzie nam nieco dłużej poczekać. Dlatego warto dokonać zakupu w sklepie cieszącym się dobrą opinią wśród klientów, wówczas dostawa będzie na czas!

4. Gwarancja

Nowe opony zimowe, jak niemal każdy produkt, objęte są gwarancją. Zwróćmy na to uwagę dokonując wyboru tego wyposażenia auta. Standardowy czas gwarancji obejmuje nawet 5 lat. Sama gwarancja obejmuje przyczyny tkwiące w oponach, w szczególności związane z wykonawstwem, materiałami lub konstrukcją. Dzięki temu nasz zakup będzie w 100% pewny!

5. Raty

W czasach szalejącej inflacji wydatek w postaci zakupu nowych opon zimowych to dla każdej rodziny pokaźna suma. Oczywiście, na jakości i bezpieczeństwie nie wolno przesadnie oszczędzać, jednak w sytuacji, gdy zakup nowych opon mocno wykracza poza ramy naszego budżetu, warto zastanowić się nad opcją zakupu na raty. Zamiast od razu wydać większą sumę możemy spokojnie spłacać należność w niewielkich sumach, które nie obciążą naszych domowych finansów!

Dobrej jakości opony zimowe 185/65 r15 gwarantują spokojną, bezpieczną podróż w trudnych warunkach pogodowych. Ich wybór nie może być kwestią przypadku, lecz powinien być przemyślaną sprawą. Gdy dokonamy zakupu w renomowanym sklepie, te warunki na pewno zostaną spełnione!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Prosimy wpisz swój komentarz!
Prosimy podaj swoje imię tutaj.