2500 tulipanów dla Krakowianek….za jeden uśmiech!

0
1165

Pomimo pochmurnej pogody w samym centrum miasta można było spotkać tłumy uśmiechniętych Pań. Tak wyglądał finał akcji „2500 tulipanów dla Krakowianek”, która odbyła się już po raz piąty na rondzie Mogilskim.

 

Idea tego wiosennego, pozytywnego i radosnego happeningu to po prostu chęć zrobienia czegoś szalonego, pozytywnego i niecodziennego. Wydarzenie staje się powoli krakowską tradycją – każdego roku coraz więcej Pań przybywa na rondo w tym dniu specjalnie po to, by zostać obdarowaną kwiatem. Walczę z komunistycznym i czasami negatywnym odbiorem tego święta oraz stereotypem, iż „za darmo” umarło. To miły gest płynący prosto z serca, który w świecie komercji i wszechobecnej sprzedaży dla wielu Pań jest miłym zaskoczeniem. Chciałem serdecznie podziękować mojej żonie oraz Przyjaciołom Waldemarowi Rylowi oraz Katarzynie Przybyle za wsparcie i pomoc w trakcie trwania akcji – mówi organizator Dawid Łasut.

Każda Pani otrzymała również pakiet voucherów zniżkowych od najbardziej prestiżowych krakowskich oraz ogólnopolskich marek. Wśród partnerów wydarzenia znaleźli się 3G Dentist, Alina Roszczyńska – kancelaria ubezpieczeniowa, Podróże Życia Wakacyjny świat, Magia Day Spa, Pierre Cardin C.H. Czyżyny, The Secret Soap Store, Leśne Spa, winiarnia Klimaty Południa, Optimal Fit – catering dietetyczny, Kumazu, restauracja Vistula Port, pracownia cukiernicza Łysa Góra, CJR Efektywny rosyjski, Barber Familia Barber Shop & Academy, biżuteria Lacrime D’oro oraz drukarnia GOMEO.

Powtórka happeningu już za rok! A więcej informacji o tym i kolejnych projektach społecznika znajdziecie na jego stronie https://www.facebook.com/dawidlasut/.

fot. Katarzyna Przybyła

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Prosimy wpisz swój komentarz!
Prosimy podaj swoje imię tutaj.